„Samsung Galaxy S11“ gali turėti priekinę kamerą įmontuotą po ekranu

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-05-21
0 Pasidalinimai
32 Peržiūros

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ vos prieš keletą mėnesių pristatė naujausius savo „Galaxy S10“ serijos flagmanus. Didžiulio dėmesio sulaukusi naujoji serija yra šluojama iš parduotuvių lentynų visame pasaulyje. Tačiau dar įdomiau yra tai, jog internete jau sklinda įvairiausi gandai apie kitais metais pasirodančius „Galaxy S11“ išmaniuosius telefonus.

Prieš keletą dienų pasklido informacija, jog naujasis „Samsung Galaxy S11“ bus žymimas kodiniu vardu „Picasso“. Įdomu tai, jog toks pats kodinis pavadinimas buvo naudojamas ir „Galaxy Note 10“ įrenginiui. Tačiau naujausi gandai susiję su šio būsimo flagmano ekranu.

Pranešama, jog „Samsung“ jau kuris laikas dirba prie ekrano, kuris neturėtų jokių ekrano išpjovų ar kameros skylių. Remiantis naujausia turima informacija, Pietų Korėjos kompanijos technikai šiuo metu intensyviai dirba ties sprendimu, kurio dėka priekinė kamera būtų įmontuota po telefono ekranu. Tai reiškia, jog yra tikimybė, jog kitąmet pasirodantys „Samsung“ flagmanai nebeturės juodų apskritimų viršutinėje ekrano dalyje, o kameros bus montuojamas po ekranu, panašiai kaip pirštų antspaudų jutiklis.

Ir nors panašūs gandai apie „Samsung“ kuriamas technologijas sklando jau daugiau nei metus, tačiau yra labai stipriai abejojama, kad tokį ar panašų sprendimą su kameromis mums pavyks išvysti jau kitąmet. Kaip bebūtų, dar visai neseniai buvo pristatyti „Galaxy S10“ įrenginiai, o iki „Galaxy S11“ dar liko bent devyni mėnesiai.


Parašyti komentarą