„Samsung Galaxy S11“ turėtų naudoti įspūdingą 108 MP raiškos kameros sensorių

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-04
0 Pasidalinimai
17 Peržiūros

Niekam ne paslaptis, jog kiekvienų metų pirmoje pusėje Pietų Korėjos kompanija „Samsung“ pristato naujausius savo flagmanus. Ne išimtis bus ir 2020 metų vasaris-kovas, kuomet turėtų būti pristatyta naujoji „Galaxy S11“ serija. Kaip ir įprasta, gandai apie šios serijos įrenginius pradeda plisti jau gerokai anksčiau.

Naujausia informacija atskleidžia, jog „Samsung Galaxy S11“ turės trigubą asmenukėms skirtą kamerą. Negana to, aiškėja, kad nugarėlėje kompanija ketina panaudoti savo pačių sukurtą 108 MP raiškos sensorių. „Samsung ISOCELL Bright HMX“ jutiklis, kuris galimai ir bus naudojamas, buvo sukurtas bendradarbiaujant su Kinijos kompanija „Xiaomi“. Deja, tačiau panašu, jog naujasis „Samsung“ flagmanas nebus pirmasis telefonas su tokia kamera, nes „Xiaomi“ jau visai netrukus pristatys „Mi CC9 Pro“.

Naujasis „Samsung ISOCELL Bright HMX“ sensorius yra pirmasis toks jutiklis, kurio skiriamoji geba yra lygiavertė aukštos klasės DSLR fotoaparatams. Taip pat, tai yra pirmasis mobilus jutiklis, kurio dydis siekia 1/1.33 colio. Įdomu ir tai, jog „Xiaomi“ jau ruošiasi ir šio naujo jutiklio panaudojimui ir net neabejojama, kad kinai taps pirmieji, kurie pristatys telefoną su tokia įspūdinga kamera.

„ISOCELL Bright HMX“ dėl savo dydžio gali įsisavinti daugiau šviesos, esant prastoms apšvietimo sąlygoms, nei bet kuris kitas mobilus kameros sensorius. Pažymima ir tai, jog esant geram apšvietimui, naudojama „Smart-ISO“ technologija. Jutiklis pats gebės parinkti tinkamiausią matricos jautrumą šviesai ir taip pereiti į optimaliausią ISO parinktį. Tokiu būdu išgautas vaizdas bus geriausio ryškumo bei sodrumo.

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas niekada nepasižymėjo geru paslapčių saugojimu, todėl labai tikėtina, jog artimiausiu metu apie naująjį „Galaxy S11“ informacijos pasirodys ir dar daugiau. Jau dabar žinoma, kad telefone suksis „One UI 2.1“ vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 10“ operacinės sistemos versiją. Anksčiau buvo skelbiama ir tai, jog flagmanas turės gerokai greitesnį pirštų antspaudų jutiklį, patobulintas kameras su 5x optiniu priartinimu bei, žinoma, jau minėtu 108 MP sensoriumi.


Parašyti komentarą