„Samsung“ gali imtis sau neįprasto sprendimo: tai kas kitiems jau įprasta, šiam gamintojui dar neišbandyta

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-21
„Samsung“ gali imtis sau neįprasto sprendimo: tai kas kitiems jau įprasta, šiam gamintojui dar neišbandyta
0 Pasidalinimai
318 Peržiūros

Besidomintys išmaniųjų telefonų naujienomis dar turėtų prisiminti, jog šių metų pradžioje buvo atšauktas didžiausias mobiliųjų technologijų renginys „Mobile World Congress“. Tuomet pasaulinė koronaviruso pandemija dar tik pradėjo plisti, o vėliau gamintojai jau buvo priversti rengti savo naujų produktų pristatymus internetu.

Po MWC 2020 atšaukimo išmaniųjų telefonų rinkoje įsivyravo kelis mėnesius trukęs chaosas, nes kompanijos, kurios turėjo planų Barselonoje pristatyti naujus produktus – pradėjo ieškoti naujų sprendimų. Ir tas sprendimas buvo surastas bei dabar kone visi pristatymai vyksta internetu. Analogišką sprendimą šių metų rudenį ketina priimti ir „Samsung“.

Kaip skelbia šaltiniai Korėjoje, kompanijos atstovai nusprendė nerizikuoti ir „Galaxy Note20“ serijos išmaniųjų telefonų pristatymą surengti internetu. Tokios naujienos greičiausiai mažai ką nustebins, tačiau šioje situacijoje yra viena įdomi detalė – „Samsung“ niekada nepristatinėjo savo produkcijos tik internetu.

Šių metų rugpjūtį iš gamintojo tikimasi išgirsti naujienų apie „Galaxy Note20“ ir „Galaxy Note20+“ išmaniuosius telefonus. Be šių dviejų telefonų „Samsung“ galimai ruošiasi pristatyti ir naują sulenkiamą išmanųjį telefoną, kuris turėtų būti žinomas kaip „Galaxy Fold 2“. Kol kas nėra žinoma kada tiksliai įvyks „Unpacked“ spaudos konferencija.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress