„Samsung” išsikraustė iš proto: „Galaxy Note20” bus plastmasinis, turės 60Hz ekraną ir nepalaikys microSD

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-24
„Samsung” išsikraustė iš proto: „Galaxy Note20” bus plastmasinis, turės 60Hz ekraną ir nepalaikys microSD
0 Pasidalinimai
4905 Peržiūros

Banggood

Pastaruoju metu, likus dar porai savaičių iki oficialaus „Samsung Galaxy Note20” serijos pristatymo, internete jau galima rasti praktiškai visą informaciją apie „Note20 Ultra” - pradedant dizainu ir baigiant specifikacijomis. Tiesa, jo pigesnis brolis „Galaxy Note20” sulaukė kur kas mažiau žiniasklaidos dėmesio, žinome tik tiek, kad jis bus mažesnis, turės plokščią ekraną ir prastesnes specifikacijas. Visgi šiandien gavome naują gandų dozę apie mažąjį „Samsung” flagmaną - deja, svarstantys apie šį modelį liks nusivylę.

Blogąja prasme pats įspūdingiausias dalykas - išmaniojo dizainas. Remiantis šaltiniu, „Note20” nugarėlė, kitaip nei prabangiojo „Note20 Ultra”, bus ne stiklinė, o plastikinė. Tai bus turbūt pirmas kartas nuo „Galaxy S6” laikų, kai Pietų Korėjos milžinė savo flagmane panaudoja šią medžiagą. Guodžia nebent tai, kad korpuso rėmas bus metalinis ir suteiks bent jau truputį prabangos.

Patvirtinta ir ankstesnė informacija, kad įrenginio priekinėje dalyje bus montuojamas 6,7 colio įstrižainės ekranas, kurio rezoliucija bus FHD+, o atsinaujinimo dažnis - vos 60Hz (dvigubai mažiau nei „Note20 Ultra”.

Kitas nemalonus dalykas - „Note20” nepalaikys išorinių atminties kortelių. Kita vertus, remiantis šaltiniu, standartiškai įrenginyje bus diegiama 8GB RAM ir 256GB vidinės atminties, kas tikrai turėtų kompensuoti šį trūkumą. Laimė, visos kitos specifikacijos išliks daugiau mažiau padorios.

„Note20” širdimi JAV ir Pietų Korėjoje taps „Snapdragon 865+”, o Europoje ir likusiame pasaulyje - „Exynos 990” lustas - analogiškas komplektas bus ir „Note20 Ultra”. Baterijos fronte išvysime 4300mAh akumuliatorių, palaikantį greitąjį, belaidį ir atvirkštinį belaidį įkrovimą.

Tiesa, kamerų rinkinys šiek tiek skirsis nuo brangesnio modelio ir labai primins „Galaxy S20+”. Pagrindinis ir itin plataus kampo sensoriai bus 12MP, priairtinimui skirtas jutiklis pasižymės 64MP raiška ir vaizdą galės optiškai didinti 3 kartus. Asmenukes fiksuos skylutės formos išpjovoje montuojama 10MP kamera.

Šiek tiek liūdina ir faktas, kad „S-Pen” rašiklio vėlavimas rašant ar piešiant bus didesnis nei „Ultra” ir sieks 26ms.

Iš šių duomenų galima spręsti, jog „Samsung” šiemet siekia nekartoti praėjusių metų klaidos ir pasiūlyti „Note20” už kur kas mažesnę kainą. Problema tame, jog įvairūs šio modelio aspektai ne tik negali lygintis su hierarchiškai žemesne „Galaxy S20” serija, bet ir labai primena vidutinės klasės „Galaxy A”. Panašu, jog viskas priklausys nuo to, kokią „Galaxy Note20” kainą nustatys „Samsung”.

Kaip ten bebūtų, visa tai kol kas tėra spekuliacijos, tad prieš priimant vienokius ar kitokius sprendimus geriausia būtų palaukti oficialaus pristatymo, kuris vyks rugpjūčio 5 dieną.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga