„Samsung“ ketina visus nustebinti – naujasis „Galaxy A100“ gali būti pirmasis visiškai berėmis telefonas

Paskelbė:   Žilvinas Degutis | 2019-07-10
0 Pasidalinimai
29 Peržiūros

Panaudodami ekranų lenktais kraštais patirtį, „Samsung“ jau kurį laiką dirba su naujo tipo išmaniojo telefono dizainu, kai visos keturios korpuso pusės būs išlenktos. Kalba eina ne apie dažniausiai naudojamą metalinį, o apie iš stiklo pagamintą korpusą, o tokiu atveju reikės atsisakyti fizinių mygtukų. Iš pradžių tokiais gandais buvo apipintas „Samsung Galaxy Note 10“, tačiau laikui bėgant šie gandai buvo paneigti ir dabar jau žinoma, kad naujosios kartos „Galaxy Note“ bus labiau panašus į šių metų „Samsung Galaxy S10“.

Remiantis daugeliu užregistruotų „Samsung“ patentų ir neseniai Twitter paskyroje @UniverseIce paviešinta nuotrauka entuziastai pabandė atkurti tokio įrenginio vaizdą. Tai nėra oficialūs vaizdai, tačiau iš gandų žinoma, kad tokio tipo „Samsung“ ekranas bus vadinamas „Full-Screen v2.0“.

„Samsung“ vis dažniau pasirenka iš pradžių naudoti naujas technologijas „Galaxy A“ serijos telefonuose. Šie viduriniosios klasės išmanieji telefonai puikiai randa savo vietą jaunimo tarpe ir suteikia „Samsung“ galimybę gauti tikro naudojimo atsiliepimus iš vartotojų. Jei novatoriška technologija pasiteisina, ji būna toliau plėtojama ir pritaikoma aukščiausios klasės modeliams.

Pasak kitų gandų, „ Samsung “ nusprendė atidėti tokių ekranų naudojimą 2019 m., todėl „Galaxy A100“ gali būti išleista tik 2020 m., galbūt net po „Samsung Galaxy S11“ pristatymo.


Parašyti komentarą