„Samsung“ kviečia susiburti Lietuvos technologijų gerbėjus: bandykite naujausius įrenginius ir gaukite juos dovanų

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2021-01-08
„Samsung“ kviečia susiburti Lietuvos technologijų gerbėjus: bandykite naujausius įrenginius ir gaukite juos dovanų
0 Pasidalinimai
1216 Peržiūros

Banggood

Nors diskusijų forumai yra vienas seniausių bendravimo būdų internete, tačiau jie vis dar itin populiarūs. Būtent čia galima rasti ir dalintis žiniomis, nuomonėmis ir atsiliepimais. Ar jums kada nors buvo iškilęs klausimas apie „Samsung“ įrenginį, tačiau nežinojote, kur ieškoti atsakymo? Jei į šį klausimą atsakėte teigiamai, tuomet „Samsung Community“ bendraminčių forumas yra tai, ko jūs ieškojote. 

„Samsung Community“ bendraminčių forumas yra platforma, kurioje jūs galite sužinoti naujienas apie kompanijos technologijas, gauti atsakymus į daugybę klausimų ir įsitraukti į diskusijas su ekspertais bei bendraminčiais. Šio forumo tikslas suburti lietuviškai kalbančius „Samsung“ technologijų ir produktų gerbėjus vienoje vietoje. 

„Samsung Community“ – nuo patarimų iki naujausių įrenginių apžvalgų 

Technologijų kompanija sukūrė šią platformą, kad padėtų žmonėms lengvai surasti atsakymus į įvairius klausimus ir praktiškus patarimus, susijusius su „Samsung“ produktais, jų funkcijomis. Pavyzdžiui, kaip per televizorių paleisti vaizdo įrašą iš išmaniojo telefono, su kokiu belaidžiu pakrovėju galiu įkrauti savo išmanųjį laikrodį, kaip iš seno telefono perkelti duomenis į naują, kaip geriausiai išnaudoti visas dulkių siurblio savybes ir dar daugiau. 

Be to, „Samsung“ produktų ekspertų komanda sudarė dažniausiai vartotojų užduodamus klausimų ir pateikia internetinius atsakymus į juos. Tuo tarpu, bendraminčių forumo laisvalaikio skiltyje galima rasti naujienas apie „Samsung“ įrenginių pristatymus, planuojamus renginius ir iniciatyvas, tyrimus bei gyvenimo būdo patarimus. 

Užsiregistruok ir tapk „Samsung“ įrenginių testuotoju 

Norėdama pagerinti vartotojų patirtis, kompanija visus savo gerbėjus ir produktų naudotojus kviečia užsiregistruoti bendraminčių forume ir įsitraukti į diskusijas, palikti savo apžvalgas bei atsiliepimus. 

Bendradarbiaudami su „Samsung“ ir mes siūlome technologijų gerbėjams galimybę susipažinti su naujausiais kompanijos produktais, juos išbandyti bei pasidalinti savo įspūdžiais su kitais bendruomenės nariais.

Jei norite tapti „Samsung“ ambasadoriais ir išbandyti naujausius bendrovės įrenginius, keliaukite į mūsų „Facebook“ paskyrą (spauskite čia) ir po konkurso įrašų komentuokite, kokį prietaisą norėtumėte ištestuoti. Taip pat, visiems norintiems dalyvauti konkurse, būtina užsiregistruoti „Samsung Community“ bendraminčių forume, spustelėjus šią nuorodą

 

„Samsung“ kviečia susiburti Lietuvos technologijų gerbėjus: bandykite naujausius įrenginius ir gaukite juos dovanų Ar...

Posted by Išmanieji telefonai on Friday, January 8, 2021

Iš visų konkurso dalyvių, „Samsung“ atrinks 10 žmonių, kurie dvi savaites testuos pasirinktus įrenginius ir savo apžvalga pasidalins su kitais Samsung Community“ bendraminčių forumo vartotojais. Svarbiausia, du vartotojai, kurių apžvalgos sulauks daugiausiai paspaudimų „patinka“, testuotus įrenginius gaus dovanų. 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga