„Samsung” neišlaukė rugpjūčio: pademonstravo naują sulenkiamą telefoną

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-23
„Samsung” neišlaukė rugpjūčio: pademonstravo naują sulenkiamą telefoną
0 Pasidalinimai
1273 Peržiūros

Banggood

Jau porą mėnesių internete netyla gandai apie rugpjūčio 5 dieną pristatomus „Samsung Galaxy Note20” serijos flagmanus. Deja, kitaip nei planuota, Pietų Korėjos milžinė neišlaukė paskutinio vasaros mėnesio ir, greičiausiai norėdama sulaukti daugiau medijos dėmesio, vakar pristatė naująjį sulenkiamą „Galaxy Z Flip 5G”.

Išmanusis, kaip ir galima spėti iš pavadinimo, veikiau yra ne naujas modelis, o šių metų pradžioje pristatyto „Galaxy Z Flip” galingesnė versija. Taigi, svarbiausias „Z Flip 5G” pokytis yra pats naujausias „Snapdragon 865+” procesorius, pakeitęs jau senstelėjusį praėjusių metų „Snapdragon 855+”. Naujasis lustas taip pat atkeliauja su 5G modemu, kas garantuoja plataus spektro penktos kartos ryšio palaikymą.

Visos kitos specifikacijos išliko identiškos pirmajam Flipui. Sulenkiamo AMOLED ekrano raiška siekia FHD+ standartą, o įstrižainė - 6,7 colio. Išorinėje dalyje taip pat montuojamas tas pats miniatiūrinis 1,1 colio įstrižainės ekranėlis, skirtas patogiam laiko ir pranešimų atvaizdavimui.

Išmanusis aprūpintas 8GB operatyviosios ir 256GB vidinės UFS 3.0 atminties. Asmenukes fiksuoja skylutės formos ekrano išpjovoje įtaisyra 10MP priekinė kamera, o nugarėlėje rasime du 12MP sensorius - pagrindinį ir itin plataus kampo. Ištverme rūpinasi nedidelė 3300mAh baterija, palaikanti belaidį ir 15W greitąjį įkrovimą. Apmaudu, kad „Samsung” praleido progą patobulinti kurį nors iš šių neįspūdingų parametrų.

Laimė, naujų funkcijų sulaukė programinė įranga. Geriau veikiantis „FLEX” režimas išnaudos netradiciškai ilgą ir siaurą sulenkiamą ekraną - aplikacijų elementai bus išskirstyti į dvi dalis, kad viena jų atsidurtų apatinėje, o kita - viršutinėje pusėje. Klasikinis to pavyzdys - apatinėje daluje išdėsti kameros valdymo elementai, o viršutinėje - vaizdo ieškiklis. Patobulinimų sulaukė ir „Edge Panel” funkcija.

„Samsung Galaxy Z Flip 5G” bus galima įsigyti dviejų spalvų - „Mystic Gray” arba „Mystic Bronze”. Prekyba telefonu JAV rinkoje prasideda rugpjūčio 7 dieną, o rekomenduojama kaina siekia 1449,99 dolerio (1251 eurą). Džiugu, jog lyginant su pirmtaku ji pakilo tik simboliškai - maždaug 70 dolerių (60 eurų). Vokietijoje operatorius „T-Mobile” jau siūlo įsigyti „Galaxy Z Flip 5G” už 829 eurus, pasirašant abonento sutartį, o užsisakantieji naująjį sulenkiamą „Samsung” įrenginį iki rugpjūčio 6 dienos gaus paslaptingą 300 eurų vertės dovanų dėžutę.

Na, o kadangi „Z Flip 5G” atnaujinimai nėra esminiai, siūlome paskaityti mūsų „Samsung Galaxy Z Flip” apžvalgą (ją rasite paspaudę čia)


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga