„Samsung” nenori patirti gėdos prieš tautiečius: P.Korėjos rinkai skirtas „Galaxy Note20” turės „Snapdragon” lustą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-01
„Samsung” nenori patirti gėdos prieš tautiečius: P.Korėjos rinkai skirtas „Galaxy Note20” turės „Snapdragon” lustą
0 Pasidalinimai
1510 Peržiūros

„Samsung” jau visai netrukus pristatyts ilgai lauktą „Galaxy Note20” seriją - debiuto renginys įvyks rugpjūčio 5 dieną. Taigi, nieko keista, kad informacijos apie telefonus internete galima aptikti vis daugiau. Šįkart į mūsų dėmesio radarą pateko įrodymas, kad kompanija ir toliau nuvils savo flagmanų pirkėjus, skirtinguose regionuose siūlydama versijas su pajėgesniais „Snapdragon” ir silpnesniais „Exynos” procesoriais.

Tai atskleidė į viešumą išlindęs išmaniųjų telefonų galios testavimo programėlės „Geekbench” duomenų bazės įrašas apie paslaptingą, „Samsung” telefoną, kurio modelio numeris yra SM-N986N. Beveik neabejojama, kad tai yra Pietų Korėjos rinkai skirtas „Note20 Ultra”, kadangi jo praėjusių metų pirmtakas „Note10+” buvo žymimas SM-N975N.

Jeigu ši informacija teisinga, tai yra puikus įrodymas, kas Pietų Korėjos bendrovė savo tautiečiams pateiks „Note20” telefonus su našesniais „Snapdragon 865” procesoriais. Tiesa, kol kas neaišku, ar tai bus įprastas „Snapdragon 865” ar naujesnė ir šiek tiek patobulinta jo versija „Snapdragon 865+”. Visgi linkstama prie pastarojo varianto.

Kodėl tai svarbu? Toks kompanijos žingsnis yra tik dar vienas įrodymas, kad „Exynos 990” neprilygsta „Snapdragon” geriausiesiems, tad ištikimiausios tėvynės rinkos nenorima nuvilti kažkuo prasčiau nei pačiu pajėgiausiu lustu.

Primename, jog ant parduotuvių lentynų pasirodžius vasarį pristatytai „Galaxy S20” serijai, įvairių rinkų, kuriose buvo siūlomi telefonų variantai su „Exynos 990”, vartotojai skundėsi prastu veikimu, su pavydu žiūrėjo į amerikiečius, gavusius „Galaxy S20” su „Snapdragon 865” ir netgi privertė bendorvę pasiaaiškinti. „Samsung” savo komentare tvirtai tikino, jog „Snapdragon 865” ir „Exynos 990” užtikrina vienodą veikimo kokybę, tačiau neminėjo akivaizdaus fakto - abi mikroschemos yra labai skirtingos.

Įvairūs testai rodo, jog „Samsung Galaxy S20” su „Snapdragon 865” lenkia „Exynos 990” modelį ištverme ir pajėgumu pastebimai dideliu skirtumu. „Exynos 990” turinčių „S20” savininkai taip pat skundėsi įrenginio kaitimo problemomis, prastu veikimu žaidžiant žaidimus ilgesnį laiką.

Tai pastebime žemiau pridėtame vaizdo įraše, kuriame intensyvioje žaidimų sesijoje lyginami praėjusių metų „Samsung Galaxy S10+” su „Snapdragon 855” lustu ir naujausias „Samsung Galaxy S20+” su „Exynos 990”, kuris taip pat parduodamas ir mūsų šalyje. Šokiruoja tai, jog metų senumo „Qualcomm” lustas sugebėjo į skutelius suplėšyti naujausios kartos priešininką iš „Exynos” stovyklos.

Kita vertus, internete taip pat sklando labai patikima informacija, kad „Samsung” padarė bent jau šiokias tokias išvadas ir „Note20” serijoje rimtai patobulins „Exynos 990”, sumažindama kaitimą ir svarbiausia - dideles energijos sąnaudas. Nors abejojama, ar tai padės „Exynos 990” pasiekti „Snapdragon 865” ar juo labiau „Snapdragon 865+” lygį, bet bent jau šių telefonų pirkėjai Europoje ir kitose „Snapdragon” versijos negavusiose šalyse nesijaus apgauti.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress

Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20

Aliexpress