„Samsung” nesitaikstys su blogais įvertinimais: jau sprendžia savo pagrindinio flagmano problemas

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-10
„Samsung” nesitaikstys su blogais įvertinimais: jau sprendžia savo pagrindinio flagmano problemas
0 Pasidalinimai
1704 Peržiūros

Neseniai skelbėme, jog šiųmetis „Samsung” superflagmanas „Galaxy Note20 Ultra” „DxOMark” kamerų specialistų buvo įvertintas itin vidutiniškai - nusileido ne tik įvairiems „Xiaomi” modeliams, bet ir broliškajam „Galaxy S20 Ultra” (plačiau skaitykite čia). Be to, detalioje mūsų „Note20 Ultra” apžvalgoje pažymėjome, jog baterijos ištvermė galėtų būti geresnė. „Samsung”, panašu, šiuos skundus girdi ir tyliai ieško sprendimo - netrukus šio telefono savininkus turėtų pasiekti atnaujinimas, kuris ištaisys šias problemas.

„Sammobile” duomenimis, programinės įrangos naujinys yra skirtas pailginti baterijos tarnavimo trukmei ir kameros darbui. Kalbant apie pirmąjį trūkumą, neaišku, kokiais būdais bus bandoma tai sutvarkyti. Žinoma, visada galima sutvarkyti vartotojo sąsajos veikimą, optimizuoti procesų valdymą, tačiau didžiausiu „Note20 Ultra” energijos srėbiku ir toliau išlieka didelis 120Hz atsinaujinimo dažnio. Kadangi dažnis yra adaptyvus ir prisitaiko prie tuo metu telefonu atliekamo veiksmo, galimai pokyčių sulauksime ir šioje srityje.

Kameros srityje aiškumo šiek tiek daugiau. „Samsung” su šiuo atnaujinimu koncentruojasi į naktinio režimo ir vaizdo stabilizacijos patobulinimus. 

Džiugu, jog „Samsung” pastaraisiais metais itin daug dėmesio skiria vartotojų patirties gerinimui, net ir po įrenginio išleidimo. Dauguma technologijų pasaulio žurnalistų, naudojančių „Samsung” flagmanus „Twitter” tinkle ne kartą džiaugėsi kiekvieną mėnesį sulaukiantys atnaujinimų, kurie ne tik pagerina saugą ar ištaiso kritines klaidas, tačiau ir papildo įrenginį viena kita funkcija arba patobulina jau esamas.

Kol kas naująjį „Galaxy Note20 Ultra” naujinį gauna tik nedidelė dalis vartotojų, tačiau visus įrenginius jis turėtų pasiekti per keletą ateinančių savaičių.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress