„Samsung“ netiki „Galaxy Note20“ sėkme? Pasirodė kalbų apie mažesnius komponentų užsakymus

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-06
„Samsung“ netiki „Galaxy Note20“ sėkme? Pasirodė kalbų apie mažesnius komponentų užsakymus
0 Pasidalinimai
591 Peržiūros

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ dar vakar pristatė naujuosius „Galaxy Note20“ serijos išmaniuosius telefonus – tai „Galaxy Note20“ ir „Galaxy Note20 Ultra“. Gandai apie šių flagmanų pristatymą sklido dar gerokai prieš pristatymą, o net ir įvykus oficialiam renginiui – įvairiausios kalbos netyla.

Internete pasirodė informacija, jog „Samsung“ nesitiki labai didelių naujųjų flagmanų pardavimų. Kaip skelbia „The Elec“, gamintojas užsisakė 20 proc. mažiau šiems įrenginiams reikalingų komponentų. Žinoma, tai nebūtinai reiškia, kad „Samsung“ nesitiki gerų pardavimų, o tokie skaičiai gali būti tik pirmai partijai.

Šiandien pasirodžiusi informacija atskleidžia, jog gamintojas iš pradžių tikisi parduoti maždaug 3 mln. vienetų naujųjų „Galaxy Note20“ serijos flagmanų. Pranešama, kad iki metų pabaigos kompanijos vadovai norėtų parduoti 10 mln. išmaniųjų telefonų. Mažesnį komponentų užsakymą galėjo nulemti ir ne itin sėkmingi „Galaxy S20“ serijos pardavimai, o „Samsung“ reaguojant į tai galėjo nuspręsti neskubėti ir su vakarykščių naujienų gamyba.

Nereikėtų pamiršti ir to, jog „Samsung“ turėjo nemažai problemų, kurios susijusios su COVID-19 pandemija. Kol pasaulis bando išsivaduoti iš viruso gniaužtų, labai tikėtinas gamintojo sprendimas nelaikyti sandėlyje daugybės naujųjų „Galaxy Note20“ serijos flagmanų.

Primename, jog vakar vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų pasaulyje pristatė du naujus flagmanus – tai „Galaxy Note20“ ir „Galaxy Note20 Ultra“, o mūsų portale jau galite rasti ir mūsų pirmus įspūdžius apie šiuos telefonus. Norėdami apie tai skaityti plačiau – spauskite čia. Verta paminėti ir tai, jog „Samsung“ naujienos jau prieinamos ir Lietuvoje, o daugiau informacijos rasite čia.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress

Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20

Aliexpress