„Samsung“ pagailo europiečių? Gamintojas nekartos su „Galaxy S20“ serija padarytos klaidos

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-29
„Samsung“ pagailo europiečių? Gamintojas nekartos su „Galaxy S20“ serija padarytos klaidos
0 Pasidalinimai
3165 Peržiūros

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas „Samsung“ jau kitą savaitę pristatys ilgai lauktus „Galaxy Note20“ serijos flagmanus. Pastaruoju metu apie šios linijos įrenginius informacijos buvo pasirodę tiek daug, jog šiai dienai apie juos yra žinoma kone viskas.

Niekam ne paslaptis, jog „Samsung Galaxy Note20“ išmanieji telefonai JAV rinkoje veiks su „Qualcomm Snapdragon 865 Plus“ procesoriais, o Europoje ir toliau bus naudojami „Exynos 990“. Tai tikriausiai turėtų nepatikti daugeliui, tačiau dabar aiškėja, kad gamintojas šiuos procesorius kiek patobulino.

Naujausia informacija rodo, kad naujieji Pietų Korėjos milžinės flagmanai naudos kiek kitokį „Exynos 990“ lustą nei tas, kuris įmontuotas į „Galaxy S20“ serijos telefonus. Pranešama, kad procesoriai buvo geriau optimizuoti, taip pagerinant jų veikimą. Nors oficialios informacijos apie tai ir nėra, tačiau teigiama, jog dabar šie „Samsung“ mikroschemų rinkiniai savo galimybėmis turėtų susilyginti su „Snapdragon 865 Plus“.

Dauguma potencialų „Galaxy Note20“ serijos pirkėjų, ypatingai Europoje, tikėjosi, jog Pietų Korėjos milžinės vadovai nuspręs panaudoti tik „Snapdragon 865+“.  Tačiau iki renginio likus visai nebedaug laiko, jau yra aišku, kad taip nebus, todėl dabar belieka tikėtis, jog „Samsung“ išties pagerino „Exynos 990“ procesorius ir jų galimybės sugebės prilygti galingiausiam „Qualcomm“ kūriniui.

Primename, kad šiemet „Samsung“ ir vėl pristatys du „Galaxy Note20“ serijos modelius. Be standartinio „Samsung Galaxy Note20“ turėtų būti pademonstruotas ir „Galaxy Note20 Ultra“ modelis. Pirmasis variantas turėtų pasižymėti 6,7 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o jo nugarėlėje – trys kameros su dviem 12 MP ir vienu 16 MP raiškos vaizdo jutikliais.

Kaip jau minėjome, „Samsung“ šiuos išmaniuosius telefonus pristatys jau rugpjūčio 5 dieną, o visą naujausią informacija, kaip ir visada, rasite mūsų portale.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress

Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20

Aliexpress