„Samsung“ paruošė tikrą siurprizą: įspūdingos talpos baterija bei puikia kaina pasižymintis telefonas atkeliaus ir į Europą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-31
„Samsung“ paruošė tikrą siurprizą: įspūdingos talpos baterija bei puikia kaina pasižymintis telefonas atkeliaus ir į Europą
0 Pasidalinimai
355 Peržiūros

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ ir toliau intensyviai dirba ne tik ties naujų flagmanų kūrimu, tačiau daugybę dėmesio skiria ir vidutinės klasės telefonams. Artimiausiu metu gamintojas ketina pristatyti ir „Galaxy M51“ modelį, kurio pristatymas numatytas Indijoje, tačiau dabar aiškėja, jog šis įrenginys gali būti prieinamas ne tik Azijoje.

Oficialiame Vokietijos „Samsung“ internetiniame puslapyje pasirodė specialiai „Galaxy M51“ išmaniajam telefonui skirtas puslapis, kuris leidžia šį telefoną užsisakyti jau dabar. Informacija pasirodė ne taip ir seniai, tačiau ją iki šiol galima rasti oficialiame puslapyje, o tai leidžia daryti prielaidą, kad tai nebus „Samsung“ klaida.

Remiantis informacija, kuri pasiekiama atsidarius „Samsung“ Vokietijos puslapį, naujasis „Galaxy M51“ pasižymės 6,7 colių įstrižainės AMOLED ekranu su nedidele apskritimu viršutinėje dalyje, kur bus įmontuota 32 MP raiškos kamera asmenukėms. Pirkėjai šį telefoną gali pasirinkti juodos arba baltos spalvos. Tiesa, šis įrenginys neturės ekrane įmontuoto pirštų antspaudų jutiklio, kuris perkeltas į šoninę telefono kraštinę.

Nors „Samsung“ ir neskelbia su kokiu procesoriumi veiks šis išmanusis telefonas, tačiau tai neabejotinai bus lustas be 5G ryšio palaikymo galimybės. Žinoma tai, jog bus naudojamas aštuonių branduolių mikroschemų rinkinys su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, o atminties kortelės dėka talpyklą bus galima praplėsti iki 512 GB. Išmaniojo nugarėlėje – keturios kameros.

„Samsung Galaxy M51“ turės 64 MP pagrindinę kamerą, o greta jos – 5 MP teleobjektyvas, 12 MP plataus kampo bei 5 MP makro sensoriai. Žinoma, neabejotinai įspūdingiausia savybė – šio telefono baterija. Ši „Samsung“ naujiena turės net 7000 mAh talpos bateriją su 25W greituoju įkrovimu. Pastaruoju metu „Samsung“ vis didina baterijų talpas, o tai buvo galima pastebėti ir neseniai pristatytame „Galaxy M30s“ modelyje, kuris turi 6000 mAh energijos talpyklą. Vis dėlto, šio telefono baterija yra didžiausia tarp visų „Samsung“ įrenginių.

Nesunku nuspėti ir tai, jog telefone bus įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija su „One UI“ vartotojo sąsaja. Dar viena įdomi detalė – šio įrenginio kaina. Remiantis oficialiu „Samsung“ puslapiu, Vokietijoje šio telefono kaina siekia 360,01 euro, o analogiškos kainos galima tikėtis ir Lietuvoje. Žinoma, jeigu šis modelis pasirodys mūsų rinkoje.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy M51

Aliexpress