„Samsung” patvirtino „Galaxy Note20” ir kitų naujų modelių pristatymo datą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-08
„Samsung” patvirtino „Galaxy Note20” ir kitų naujų modelių pristatymo datą
0 Pasidalinimai
690 Peržiūros

„Samsung” vakar oficialiai patvirtino jau kurį laiką sklandžiusius gandus - „Galaxy Unpacked” konferencija įvyks rugpjūčio 5 dieną ir, kaip ir dauguma renginių pastaraisiais mėnesiais, baiminantis COVID-19, bus virtuali.

Konferencija prasidės 17h Lietuvos laiku, o jos transliaciją bus galima žiūrėti kompanijos internetiniame puslapyje. Taip pat tikimasi, jog renginys bus transliuojamas ir socialiniuose tinkluose. Kaip ir buvo galima tikėtis, bendrovė neatskleidė, kokie tiksliai įrenginiai bus pristatyti ir apsiribojo abstrakčia ”Naujausi Galaxy ekosistemos prietaisai, suteikiantys galią jūsų gyvenimui” fraze.

Vis dėlto beveik neabejojame, kad išvysime naująją „Samsung” superflagmanų „Galaxy Note20” seriją, kurią sudarys mažesnis ir pigesnis „Samsung Galaxy Note20” bei brangesnis ir didesnis „Galaxy Note20 Ultra”. Vakar internete kaip tik pasirodė slapta užfiksuotos šių modelių nuotraukos ir numatoma prekybos kaina (plačiau skaitykite čia). Kartu su šiais telefonais turėtų pasirodyti ir „Galaxy Watch 3” laikrodis, apie kurį plačiau paskaityti galite čia.

Tačiau „Samsung” be šių laukiamų prietaisų žada pademonstruoti ir kai ką ypatinga - „Galaxy Z Fold 2” išmanųjį telefoną, turintį lankstomą ekraną, kurio įstrižainė sieks 7,7 colio. Jis, kaip ir „Galaxy Note20” modeliai, pasižymės galingiausiu „Snapdragon 865+” procesoriumi ir kitais puikiais parametrais.

Kaip ten bebūtų, neatmetame galimybės, kad Pietų Korėjos elektronikos milžinė pademonstruos ir produktų, apie kuriuos kol kas nieko nežinome. Vis dėlto iki renginio teliko laukti mažiau nei mėnuo, tad greitai viską sužinosime.

 


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress