„Samsung” po dvejų metų iš jūsų nupirks „Galaxy S20” už 50% pradinės kainos

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-04-02
0 Pasidalinimai
62 Peržiūros

„Samsung” vakar anonsavo oficialią grąžinimo programą naujajai „Galaxy S20” trijulei. Šių kompanijos flagmanų savininkai po dvejų metų naudojimo galės grąžinti telefoną ir gauti 50% mokėtos pardavimo kainos nuolaida naujam „Samsung” išmaniajam ar planšetei.

Kitaip tariant, jei nusipirkote „Samsung Galaxy S20 Ultra” už 1400 eurų, po poros metų jį galėsite grąžinti gamintojui ir gauti 700 eurų nuolaidą, „S20+” atveju - 600 eurų, o „S20” - 500 eurų. Kaip jau minėjome, šiuos pinigus galėsite panaudoti tik įsigydami naujo modelio „Samsung” gaminį. Be to, norint gauti tokio dydžio nuolaidą, jūsų išmanusis turės būti geros būklės. Jei įrenginys turės didelių naudojimo žymių, „Samsung” pasilieka teisę suteikti mažesnę nuolaidą.

Jei vartotojas nori pasinaudoti šia akcija, jam jau dabar reikia atsisiųsti „Shop Samsung” aplikaciją ir užregistruoti savo „Galaxy S20”. Tai kaip gi vyks šis atpirkimo procesas?

Pirmiausia, po dvejų metų arba anksčiau (nuolaidos dydis nesikeičia) oficialioje „Samsung” elektroninėje parduotuvėje išsirenkate naują telefoną ar planšetę. Apmokėjimo lange pasirenkate, kurį „Samsung Galaxy S20” modelį turite ir jums iškart pritaikoma maksimali galima nuolaida.

Kai gaunate naująjį telefoną, galite neskubėdami persikelti duomenis iš senojo. Gamintojas įpareigoja jus savo senąjį „S20” išsiųsti tik per 15 dienų nuo naujo išmaniojo gavimo. Kad rūpesčių būtų kuo mažiau, kartu su nauju „Samsung” telefonu ar planšete pridedama speciali dėžutė senajam prietaisui bei siuntimo etiketė.

Tiesa, jei „Samsung” nepatiks išsiųsto „S20” būklė, kompanija jį įvertins vos 25 JAV dolerių suma arba, jums pageidaujant, išsiųs jūsų telefoną atgal. Žinoma, tokiu atveju teks padengti suteiktą nuolaidą. Visos sąlygos ir gamintojo toleruojami išmaniojo pažeidimai išdėstyti čia.

Deja, šiuo metu šis pasiūlymas galioja tik Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojams. Visgi yra tikimybė, jog panašios grąžinimo akcijos sulauksime ir mūsų žemyne.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20+