„Samsung” prakeiksmas tęsiasi: „Galaxy Note20 Ultra” kameros atsilieka ne tik nuo „Xiaomi”, bet ir nuo „S20 Ultra”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-06
„Samsung” prakeiksmas tęsiasi: „Galaxy Note20 Ultra” kameros atsilieka ne tik nuo „Xiaomi”, bet ir nuo „S20 Ultra”
0 Pasidalinimai
3317 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų kamerų fronte šie metai „Samsung” yra kaip niekada nesėkmingi. Vietoje įprasto lyderių trejetuko ar penketuko „DxOMark” kamerų specialistų sudarytame reitinge, metų pradžioje pasirodęs „Galaxy S20 Ultra”, net ir nepaisant įspūdingos 108MP pagrindinės kameros, privalėjo tenkintis aštunta vieta, nusileisdamas eilei kiniškų išmaniųjų. Gaila, tačiau bendrovės prakeiksmas tęsiasi ir toliau - rugpjūtį debiutavęs „Samsung Galaxy Note20 Ultra” ne tik neištempė kompanijos į viršų, bet ir pademonstravo netgi šiek tiek prastesnį rezultatą.

Spalio 5 dieną prižadėję išleisti „Samsung Galaxy Note20 Ultra” kamerų apžvalgą, „DxOMark” ekspertai savo žodį ištesėjo. Naujasis „Samsung” flagmanas už fotografiją gavo 130, o vaizdo įrašymą - 101 tašką, kas leido jam užsitikrinti bendrą 121 balo įvertinimą ir pelnyti dešimtą reitingo vietą. Telefonas atsiliko ne tik nuo dabartinio išmaniųjų telefonų kamerų lyderio „Xiaomi Mi 10 Ultra” ir jam iš paskos sekančio „Huawei P40 Pro”, eilės nuosaikiau įkainotų prietaisų, tokių kaip „Xiaomi Mi 10 Pro” ir broliškojo „Galaxy S20 Ultra”, surinkusio vienu balu daugiau.

Specialistai gyrė „Note20 Ultra” už sodrias nuotraukų spalvas, greitą fokusavimą ir daugumoje atvejų tikslią ekspozciją - išmaniojo fotografavimo galimybės, kaip ir buvo galima tikėtis, labai panašios į „S20 Ultra”.

Apžvalgoje minima, kad priartinimui skirtas objektyvas veikia gerai, fotografuojant tolimus objektus, ir užfiksuoja daug detalių tiek lauke, tiek viduje. Ekspozicija ir spalvos taip pat pagirtinos, tačiau problemos prasideda karpant vidutinio nuotolio nuotraukas, kadangi pasimato artefaktai ir stipriai prarandamos tekstūros bei detalės išoriniame lauke.

Itin plataus kampo kamera irgi nebuvo pernelyg išpeikta, nors jos kampas nėra toks platus, kaip lyderio „Xiaomi Mi 10 Ultra”. Portretų fotografija yra dar viena „Note20 Ultra” stiprioji pusė. Fonas už objekto suliejamas intensyviai, tačiau kartkartėmis gylio nustatymas nusileidžia „S20 Ultra”.

Kalbant apie video dalį, „DxOMark” testus atliko 4K 30 kadrų per sekundę kokybe. Buvo pastebėta, kad išmanusis fiksuoja labai šviesius ir kontrastingus vaizdo įrašus tiek simuliuotomis prasto (20 liuksų), tiek itin ryškaus apšvietimo (1000 liuksų) sąlygomis. Visgi, lyginant su „Mi 10 Ultra”, „Samsung” superflagmano video tamsoje yra ne tokie šviesūs. Situaciją taiso puiki stabilizavimo ir dažniausiai gera autofokusavimo sistemos.

Visą „DxOMark” vertinimą anglų kalba galite rasti paspaudę čia, o mūsų neseniai paskelbtą detalią „Note20 Ultra” apžvalgą - čia.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress