„Samsung“ ruošia sulenkiamą telefoną su 5G ryšio palaikymu

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-08
0 Pasidalinimai
12 Peržiūros

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ labai skubėjo išleisti sulenkiamą išmanųjį telefoną, o to rezultatas buvo tikrai ne toks kokio pats gamintojas galėjo tikėtis. „Samsung Galaxy Fold“ jau buvo paruoštas išsiųsti pirkėjams, tačiau galiausiai buvo atšauktas ir prekyboje pasirodė vos prieš kelias savaites. Kaip bebūtų, „Samsung“ ketina tęsti tokių įrenginių kūrimą, o vienas jų gali pasirodyti jau visai netrukus.

Internete pasirodė reklaminiai plakatai, kurie atskleidžia, jog „Samsung“ jau lapkričio 19 dieną gali pristatyti naują sulenkiamą telefoną. Nuotraukose matyti, jog Uhane turėtų būti pristatytas naujasis „Samsung W20 5G“ išmanusis telefonas. Taip pat akivaizdu, jog tai nebus atlenkiamas įrenginys, o būtent sulenkiamas.

Žemiau esanti nuotrauka atskleidžia, jog „Samsung W20“ bus sulenkiamas tokiu pačiu būdu kaip „Galaxy Fold“. Tikriausiai tikėtis, jog Pietų Korėjos milžinė per tokį trumpą laiką sukūrė dar vieną sulenkiamą telefoną, būtų kiek sunkoka. Labiausiai tikėtina, kad planuojamas pristatyti tas pats „Galaxy Fold“, o vienintelis skirtumas nuo pirmtako turėtų būti 5G ryšio technologijos palaikymas.

Primename, jog „Samsung Galaxy Fold“ turi pirmąjį pasaulyje 7,3 colių „Infinity Flex“ sulankstomą ekraną, kurį sulenkus įrenginys yra panašus į įprastą ir kompaktišką telefoną. Galingas išmanusis telefonas vartotojams leis vienu metu atlikti dar daugiau užduočių, ypač patogiai žiūrėti video turinį, žaisti žaidimus ir dar daugiau.

„Galaxy Fold“ sulankstomas išmanusis pasižymi galingu veikimu, nesvarbu ar vartotojas dirba, žaidžia ar tiesiog dalinasi turima informacija. „Samsung“ į šį telefoną integravo itin našų, naujos kartos AP mikroschemų rinkinį ir 12GB operatyviąją atmintį (RAM), kuri išmaniajam leidžia veikti kaip kompiuteriui.


Parašyti komentarą