„Samsung“ ruošiamas pigesnis „Galaxy S20“ serijos telefonas gali ir nustebinti, sužinokite kodėl

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-24
„Samsung“ ruošiamas pigesnis „Galaxy S20“ serijos telefonas gali ir nustebinti, sužinokite kodėl
0 Pasidalinimai
1293 Peržiūros

Banggood

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas „Samsung“ šiemet nesulaukė daug sėkmės po „Galaxy S20“ serijos flagmanų pristatymo. Dėl pasaulyje įsisiautėjusios pandemijos, metų pradžioje pristatyti gamintojo įrenginiai sulaukė mažiau dėmesio nei buvo tikėtasi. Tačiau „Samsung“ turi planą šią situaciją pagerinti – planuoja išleisti tris pigesnius įrenginius, o vienas iš jų – „Galaxy S20 Lite“.

Internete jau kuris laikas sklinda įvairiausi gandai apie naująjį telefoną, o dabar aiškėja, kad jis gali išsiskirti ir puikiu baterijos tarnavimo laiku. Pranešama, kad „Galaxy S20 Lite“ galimai turės 4500 mAh talpos akumuliatorių, o jo turėtų pakakti net ir ilgiau nei „Galaxy Note20“ serijos įrenginiai galės pasiūlyti. Kartu su šia informacija tampa žinomos ir priežastys kodėl šis pigesnis „Samsung“ flagmanas galės pradžiuginti baterijos tarnavimo laiku.

Teigiama, jog „Galaxy Note20“ modelis turės 6,7 colių įstrižainės ekraną, o patį įrenginį energija aprūpins 4300 mAh, kai „Note20 Ultra“ baterijos talpa sieks 4500 mAh, o ekrano dydis – 6,9 colių. Manoma, kad „Galaxy S20 Lite“ turės panašaus dydžio ekraną, tačiau jo raiška bus mažesnė, o tai leis sutaupyti ir baterijos energijos.

Pastaruoju metu pasirodo vis daugiau informacijos apie naująjį „Samsung Galaxy S20 Lite“. Kaip galite matyti iš žemiau esančios nuotraukos, „Galaxy S20 Lite“ modelis turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi bei turės bent 6 GB operatyviosios (RAM) atminties. „Geekbench“ testavimo sistemoje aptiktas variantas veikia su „Android 10“ operacine sistema, o pristatytas jis turėtų būti su „One UI 2.5“ vartotojo sąsaja.

„Geekbench“ testai atskleidžia, jog vieno branduolio testuose „Galaxy S20 Lite“ surinko 737 taškus, o kelių branduolių testuose – 2619 taškus. Labai tikėtina, kad „Samsung“ šiame telefone neketina naudoti „Exynos“ procesorių, nepaisant regionų, kuriuose jis bus prieinamas.

Kalbant apie pinigus, natūraliai norėtųsi tikėtis, kad už naująjį telefoną bus prašoma panašios sumos kaip ir „Galaxy S10 Lite” starto metu - maždaug 600 eurų. Deja, jei gamintojas tikrai pasirinks naudoti brangųjį „Snapdragon 865”, kaina greičiausiai bus šiek tiek didesnė.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga