5 priežastys, kodėl verta rinktis „OnePlus 7 Pro” užuot pirkus „Samsung Galaxy S10+”

Ignas Petrikonis

2019-06-25, 01:00 (atnaujinta 2022-12-03, 19:13)

3 komentarai (-ų)
5 priežastys, kodėl verta rinktis „OnePlus 7 Pro” užuot pirkus „Samsung Galaxy S10+”

Mažai kas prisimena pirmuosius „OnePlus” žingsnius. 2014 metais kompanija sudrebino socialinius tinklus teiginiais, kad už vos 300 JAV dolerių gali pagaminti nė kuo dvigubai brangesniems flagmanams nenusileidžiantį išmanųjį. Žinoma, ne viskas ėjosi kaip per sviestą ir nors telefonas buvo išties vykęs, norintys jį nusipirkti turėdavo medžioti specialius pakvietimus „OnePlus” forume.

Po to kompanija pakeitė pardavimų strategiją ir tada sekė šiek tiek mažiau vykęs „OnePlus 2”, gerų atsiliepimų sulaukę „OnePlus 3” bei „3T”, naudotojų pamėgti „OnePlus 5/5T” ir konkurentus rimtai susirūpinti privertę „OnePlus 6/6T” modeliai.

Na, eilė atėjo ir šiųmečiam „OnePlus 7 Pro”, žyminčiam naują kompanijos etapą. Visų pirma, tai pirmasis modelis gamintojo istorijoje, turintis „Pro” savo pavadinime. Natūralu, tai yra ir brangiausias „OnePlus” pardavinėjamas išmanusis, kuris už konkurentus pigesnis nebe įspūdingais 40 ar net 50%, bet veikiau simboliniais 25%. Tai tarsi rodo, jog „OnePlus” bando nusimesti nesolidžią startuolio, gaminančio „Flagamanų žudikus”, kaukę ir atsistoti šalia rinkos grandų, su kuriais anksčiau taip intensyviai kovojo.

Taigi, kuo „OnePlus 7 Pro” geresnis už kitą itin populiarų Android flagmaną „Samsung Galaxy S10+”?

1. Ekranas

Vienas didžiausių „OnePlus 7 Pro” kozirių yra jo ekranas. Ir, jeigu atvirai, tai yra ganėtinai keista, nes iki šio telefono pristatymo už čia lyderiaudavo nepavejami „Samsung Galaxy S” serijos išmanieji.

„OnePlus”, panašu, mokėsi iš geriausiojo ir susirinko visas geriausias „Samsung” ekranų savybes - AMOLED technologiją, itin didelę QHD+ raišką, lenktus ekrano kraštus ir mažus rėmelius. Vis dėlto juk pasivyti konkurentą nereiškia būti geresniam už jį.

Dėl šios priežasties „OnePlus” 7 Pro gali pasigirti net 90Hz ekrano atnaujinimo dažniu (vaizdas ekrane atsinaujina 90, o ne tradicinius 60 kartų per sekundę, randamus „Galaxy S10+”), todėl suteikia neįtikėtiną sklandumo jausmą.

Galbūt „Samsung Galaxy S10+” siūloma vaizdo kokybė vis dar yra per plauką geresnė už „OnePlus 7 Pro”, bet tada septintukas iš užančio išsitraukia labai stiprų ginklą - jokių iškarpų neusbjaurotą ekraną. „Samsung Galaxy S10+” pasižymi ganėtinai gerai pastebima, tarsi skylamušiu išmušta išpjova priekinėms kameroms, o „OnePlus 7 Pro” asmenukių kamerą paslėpė motorizuotame, iš korpuso pakylančiame mechanizme ir todėl vartotoją džiugina visiškai simetrišku ir tolygiu ekranu.

2. Geriausias valdymas gestais iš visų Android telefonų

Dauguma Android išmaniųjų gamintojų, paskatinti„iPhone X”, nusprendė savo telefonuose įdiegti panašią valdymo sistemą. Deja, kiekviena kompanija siūlo unikalius gestus ir „Samsung Galaxy S10+” atveju jie tokie neintuityvūs bei lėti, jog norisi vėl įsijungti senuosius valdymo mygtukus apačioje.

„OnePlus” - vienas tų gamintojų, kuriam pavyko sukurti tokią gestų sistemą, kuri leistų užmiršti senuosius „Atgal”, „Namų” ir „Atidarytų programų” klavišus.

  • Braukimas iš apačios į viršų veikia kaip grąžina į pagrindinį ekraną
  • Braukimas iš apačios į viršų ir palaikymas leidžia averti atidarytų programų sąrašą
  • Braukimas iš apačios kairėje arba dešinėje pusėje veikia kaip mygtukas „Atgal”

Šie gestai ne tik yra natūralūs ir turi labai sklandžias animacijas, bet dar ir nekliudys naujosios „Android Q” operacinės sistemos versijos aplikacijų valdymui.

Ir, kadangi kalbame apie „OnePlus”, Jūs turite galimybę naudoti kitą, „Google Pixel” telefonuose randamą, gestų valdymą, jei mano aprašytasis Jums nepatiktų.

3. Pirštų antspaudų skeneris po ekranu, kuris neverčia rautis plaukų nuo galvos

Kai pasirodė pirmieji telefonai su optiniais pirštų antspaudų jutikliais po ekranu, daugelis ekspertų juos įvardino kaip tam tikrą žingsnį atgal tikslumo ir greičio srityse.

„Samsung” nusprendė įodyti, jog ji gali pasiūlyti kur kas tobulesnį techninį sprendimą, ir „Galaxy S10” serijoje sumontavo teoriškai pažangesnį ultragarsinį pirštų antspaudų skaitytuvą. Deja, realybėje jis veikė panašiai kaip ir neitin vykę pirmieji optiniai jutikliai.

„OnePlus” visgi nepasidavė naujiems vėjams ir naujajame modelyje tiesiog patobulino prieš tai buvusią technologiją. Visų nuostabai, „OnePlus 7 Pro” jutiklis mala „Samsung Galaxy S10+” pirštų antspaudų skenerį. Jis kur kas patikimesnis ir daug greitesnis.

4. Minimalistinė, akių nedraskanti programinė įranga

Kadangi šiomis dienomis telefonų pagaminama vis daugiau, puiki programinė įranga tampa svarbesnė nei bet kada anskčiau. Šioje srityje „OnePlus” visada žibėjo, o „OnePlus 7 Pro” įdiegta „Oxygen OS” yra gera kaip niekada anksčiau.

„Oxygen OS” puikių atsiliepimų priežastis - jos minimalumas. Kitaip nei kitų gamintojų vartotojo sąsajose, joje nėra nieko nereikalinga ar pernelyg krentančio į akis. Visi nemodifikuoto Android patobulinimai turi aiškų ir reikalingą tikslą, pavyzdžiui, specialus baltai juodas skaitymo režimas saugo Jūsų akis, kai skaitote elektroninę knygą, o „Parallel Apps” funkcija leidžia turėti dvi to paties socialinio tinklo programėles skirtingoms paskyroms (pastarąją funkciją turi ir „Galaxy S10+”).

Galite išnaudoti visas „Oxygen OS” funkcijas arba ne, kadangi net ir tokiu atveju jos Jums netrukdys ir nekris į akis. Be to, ši vartotojo sąsaja pasižymi itin moderniu dizainu, kuris itin primena nemodifikuotą Android, randamą „Google Pixel” telefonuose.

Nors „Samsung” pastaruoju metu taip pat smarkiai patobulino savąją „One UI” dėl tokių nereikalingų funkcijų kaip „Bixby” ji visada privalės pirmą vietą užleisti „Oxygen OS.”

5. „OnePlus 7 Pro” yra žvėriškai greitas

Nors dauguma šiuolaikinių Android flagmanų dėl kone identiškų vidurių siūlo kone identišką greitį, pasinaudojus „OnePlus 7 Pro“ apima jausmas, kad jo gamintojai naudojo kažkokią magiją.

Šio įrenginio viduje rasime tradicinį 2019 metų aukščiausios klasės telefono komplektą - itin galingą „Snapdragon 855” procesorių ir 8GB operatyviosios atminties. Na, „OnePlus” savo įrenginyje įdiegė jokiame kitame prietaise nemontuojamą naujos kartos „UFS 3.0” vidinę atmintį, bet vargu, ar tai galėtų kaip nors daryti įtaką veikimo sklandumui ir greičiui - tai veikiau telefono paruošimas ateičiai.

„OnePlus 7 Pro” įspūdingą greitį lemia keli dalykai: nedaug resursų reikalaujanti „Oxygen OS”, naudojanti tokius triukus kaip dažniausiai naudojamų aplikacijų nuolatinis laikymas operatyviojoje atmintyje, aukčiausios klasės parametrai ir sklandumo jausmą suteikiantis 90Hz ekranas. „Samsung Galaxy S10+” gali pasigirti tik 1 iš šių 3 dalykų - panašaus pajėgumo aparatine įranga.

Sunku pasakyti, ar išskirtinę „OnePlus 7 Pro” spartą pajus eilinis jo savininkas, bet entuziastas ar reiklus vartotojas tai tikrai įvertins.

Jei šie 5 argumentai Jūsų neįtikino arba norite patys atlikti gilesnę analizę, maloniai siūlome perskaityti išsamesnius tekstus - „OnePlus 7 Pro” naudojimo įspūdžius rasite čia, o „Samsung Galaxy S10+” - apžvalgą - šioje nuorodoje.

Tai pat siūlome kartas nuo karto apsilankyti mūsų puslapyje, nes Telefonai.eu komandos narys Lukas jau ruošia itin išsamią „OnePlus 7 Pro” apžvalgą.

3 komentarų

Vaiduoklis

Neseniai įsigijau Oneplus 7 pro..ir po poros savaičių naudojimo,, supratau kad tai pats greičiausias ir savo sparta stebinantis telefonas,, paėmus į rankas dabar kitą telefoną, atrodo kad jis veikia sulėtintu būdu..Super telefonas..

Samsung

Turiu Samsung s10 ir nėra jokių problemų su pirštų antspaudų skaitytuvu be to ir labai greitas telefonas yra...

Panda

Ka jus nusisnekat. Turiu samsung s10+ ir nezinau nebent pas jus pirstai kreivi nes as neturiu problemu su pirstu atspaudu skaitytuvu...

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas