„Samsung“ ruošiasi nustebinti žemomis kainomis: ketina pristatyti pigų 5G telefoną

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-30
„Samsung“ ruošiasi nustebinti žemomis kainomis: ketina pristatyti pigų 5G telefoną
0 Pasidalinimai
758 Peržiūros

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas „Samsung“ per pastaruosius metus pristatė nemažai vidutinės klasės įrenginių, o tarp jų ir keletas jų pasižymi ir 5G palaikymo galimybėmis. Kompanijos vadovai dar anksčiau pristatė „Galaxy A71 5G“ bei „Galaxy A51 5G“ modelius, tačiau dabar aiškėja, kad planuojamas ir dar pigesnis variantas.

Kaip skelbia „SamMobile“, kitų metų pradžioje „Samsung“ ketina pristatyti „Galaxy A42 5G“ išmanųjį telefoną, kuris taps pigiausiu gamintojo įrenginiu su naujosios ryšio technologijos palaikymu. Tiesa, pastarasis modelis turės ir 4G variantą, kuris pasižymės 128 GB vidinės atminties.

Daugiau informacijos apie „Samsung Galaxy A42 5G“ išmanųjį telefoną šiuo metu nėra, o iki pačio įrenginio pristatymo dar yra likę mažiausiai šeši mėnesiai. Kaip bebūtų, šis nebrangus Pietų Korėjos milžinės produktas turėtų būti labai panašus į šių metų kovą pristatytą „Galaxy A41“ modelį.

Primename, kad „Samsung Galaxy A41“ yra akivaizdžiai atnaujintas „Galaxy A40“ modelio variantas. Pirmasis skirtumas tarp šių išmaniųjų telefonų – didesnis 6,1 colių įstrižainės ekranas su Full HD+ raiška. Nesunku pastebėti ir tai, jog naujasis modelis turi vandens lašo formos išpjovą, kurioje įmontuota kamera asmenukėms, pasižyminti 25 MP raiškos jutikliu.

Išmanusis telefonas veikia su „MediaTek Helio P65“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. „Samsung Galaxy A41“ veikimu rūpinasi 3500 mAh talpos baterija su 15 W greituoju įkrovimu. Šio modelio nugarėlę puošia pagrindinė kamera su 48 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta rasime ir 8 MP plataus kampo bei 5 MP gylio sensorius. Verta paminėti ir tai, jog telefonas turi IP68 sertifikatą, kas rodo jo atsparumą dulkėms bei vandeniui. 

Šaltinis: SamMobile

Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy A41

Aliexpress