„Samsung“ taikosi į „Huawei“ pozicijas: „Galaxy S21“ serija gali būti pristatyta gerokai anksčiau nei planuota

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-18
„Samsung“ taikosi į „Huawei“ pozicijas: „Galaxy S21“ serija gali būti pristatyta gerokai anksčiau nei planuota
0 Pasidalinimai
908 Peržiūros

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ šių metų pradžioje pristatė „Galaxy S20“ serijos išmaniuosius telefonus, tačiau jų populiarumas yra gerokai mažesnis nei buvo tikėtasi. Nenuostabu, jog gamintojas jau kuris laikas ruošia ir kitų metų flagmanus, o dabar aiškėja, kad jų pristatymas gali įvykti kiek anksčiau nei įprasta. MTN teigimu, „Samsung“ yra linkę ne didinti šių metų flagmanų gamybą, o intensyviai ruošti „Galaxy S21“ serijos įrenginius.

Pranešama, kad „Samsung“ kreipėsi į komponentų tiekėjus tam, jog jie pradėtų reikiamų mikroschemų gamybą pusantro mėnesio anksčiau nei įprasta. Teigiama, jog „Samsung Galaxy S21“ reikiamų dalių gamyba turėtų prasidėti jau lapkričio mėnesio, nors anksčiau tai prasidėdavo tik gruodžio pabaigoje. Įdomu ir tai, kad prasti „Galaxy S20“ serijos pardavimai nėra vienintelė tokio sprendimo priežastis.

„Samsung“ vadovai galimai planuoja pristatyti naujausius savo flagmanus ne vasario mėnesį, kaip jau yra tapę įprasta, tačiau sausio pradžioje arba dar šių metų pabaigoje. Tam įtakos gali turėti ir vis labiau prastėjanti „Huawei“ situacija ir Pietų Korėjos kompanija galimai nori pasinaudoti šia situacija bei taikosi užimti kinų turėtą rinkos dalį, ypatingai Europoje. Paskutinį kartą panašius veiksmus „Samsung“ atliko 2016 metais, kuomet gerokai anksčiau pristatė „Galaxy S7“ serijos įrenginius, o tai leido pasiekti 10 mln. pardavimų ribą vos per keletą savaičių.

Kaip skelbia Rossas Youngas, „Samsung“ jau kuris laikas dirba ties sprendimais, kurie padėtų perkelti asmenukių kamerą po ekranu ir manoma, jog „Galaxy S21“ flagmanų serija gali būti paskutinė, kuri naudos ekrano išpjovimus. Manoma, jog pirmasis Pietų Korėjos milžinės įrenginys su po ekranu įtaisyta kamera turėtų būti „Samsung Galaxy Z Fold 3“ sulenkiamas išmanusis.

Jeigu tokia informacija pasitvirtintų, „Samsung Galaxy S21“ išmanieji telefonai būtų paskutinieji gamintojo produktai su ekrano išpjovomis. Žinoma, tokių pokyčių dar kurį laiką tikrai neišvysime pigesniuose telefonuose. Šiai dienai toks sprendimas turėtų būti ne tik pakankamai brangus, tačiau norint pasiekti geriausių rezultatų – reikia atlikti dar nemažai darbų.

Primename, jog „Galaxy S21“ serijos išmanieji turėtų pasirodyti 2021 metų pradžioje. Remiantis internete sklandančiais gandais, šie „Samsung“ flagmanai turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 875“ procesoriais. Tiesa, Europoje šie įrenginiai atkeliautų su „Samsung“ sukurta „Exynos“ alternatyva.


Parašyti komentarą