„Samsung“ vėl atnaujina savo flagmanus: vartotojus turėtų nudžiuginti pagerintos fotografavimo galimybės

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-23
0 Pasidalinimai
298 Peržiūros

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas „Samsung“ pastaruoju metu itin dažnai atnaujina savo produktus, o daugiausia dėmesio sulaukia dar šių metų pradžioje pristatyti flagmanai. „Samsung Galaxy S20“ serijos įrenginiai dar gegužės pradžioje gavo vieną atnaujinimą, o dabar pasirodė ir antrasis.

Kaip jau rašėme, šio mėnesio pradžioje pristatytas atnaujinimas atkeliavo su gegužės mėnesio „Android“ saugumo papildiniu, o visai neseniai atsiradęs naujinys – jau antrasis su tuo pačiu gegužės mėnesio saugumo papildymu. Pranešama, kad „Galaxy S20“ serijai skirtas atnaujinimas atkeliauja su „G98xxXXU2ATE6“ serijos numeriu.

Su naujausiu atnaujinimu „Samsung Galaxy S20“ serijos išmaniuosius telefonus pasieks ir kameros patobulinimai. Mūsų komanda šio atnaujinimo negavo, todėl plačiau papasakoti apie pasikeitimus negalime. Kaip bebūtų, verta paminėti tai, jog atnaujinimas bus pasiekiamas visiems naujausiems „Samsung“ flagmanams – tai „Galaxy S20“, „Galaxy S20+“ ir, žinoma, „Galaxy S20 Ultra“.

Internete jau dabar sklinda informacija, kad „Samsung“ akivaizdžiai pagerino naktinės fotografijos galimybes. Pasitikrinti ar atnaujinimas pasiekė ir Jus galite nukeliaudami į nustatymus ir pačioje apačioje susiradę atnaujinimų skyrelį, kur ir galėsite patikrinti ar naujasis „Galaxy S20“ naujinys jau gali būti įdiegtas ir Jūsų telefone. Tiesa, vertėtų nepamiršti, kad gamintojas atnaujinimus pateikia ne visiems telefonų savininkams iškart, todėl jeigu šiandien nieko nerasite – patikrinkite po keletos dienų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20 Ultra


Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20


932€

Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20+