„Samsung” žvelgia pesimistiškai: brangiųjų „Galaxy Note20” paklausa nebus didelė

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-10
„Samsung” žvelgia pesimistiškai: brangiųjų „Galaxy Note20” paklausa nebus didelė
0 Pasidalinimai
603 Peržiūros

Užvakar „Samsung” oficialiai patvirtino, kad „Galaxy Unpaxcked” renginys, kurio metus bus pristatyti „Samsung Galaxy Note20”, „Galaxy Z Fold 2” ir kitos įrenginių naujienos, vyks rugpjūčio 5 dieną. Tačiau remiantis naujausia informacija, Pietų Korėjos elektronikos milžinė daug vilčių į „Note20” seriją nededa.

Pranešimas iš „Samsung” tėvynės teigia, jog bendrovė stengiasi iš tiekėjų neužsakyti per daug komponentų naujiesiems savo telefonams, kadangi nesitiki didelių pardavimų. Pagrindinė to priežastis - besitęsianti COVID-19 pandemija.

Tokio pesimizmo priežastis greičiausiai yra nedžiuginantys šių metų pradžioje pristatytos „Galaxy S20” serijos pardavimų rezultatai, gerokai mažesni už pirmtakų. Remiantis viešai prieinama informacija, „Samsung” per pirmąjį 2020 metų ketvirtį prekybininkams pristatė tik 8,2 milijono „Galaxy S20”, „Galaxy S20+” ir „Galaxy S20 Ultra” egzempliorių - 32,6% mažiau nei „Galaxy S10” modelių linijos atveju per analogišką laikotarpį pernai.

Taigi, mažesni „Samsung Galaxy Note20” gamybos kiekiai atrodo kaip logiškas sprendimas, turint galvoje antrosios viruso protrūkio bangos prognozes ir po truputį pasaulyje vėl įvedamus karantino ribojimus.

Na, o jei norite jau dabar sužinoti, kaip atrodys „Galaxy Note20” telefonai bei sužinoti numatomą jų kainą, siūlome spausti šią nuorodą.

Aukščiau taip pat pridėjome trumpą „Galaxy Note20” demonstraciją, kuria pasidalino žinomas informacijos apie dar nepasirodžiusius „Samsung” įrenginius nutekintojas Jimmy Is Promo.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress