Siurprizas: „OnePlus 8 Pro” kamera geresnė už naujausių „Samsung” ir „iPhone”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-05
Siurprizas: „OnePlus 8 Pro” kamera geresnė už naujausių „Samsung” ir „iPhone”
0 Pasidalinimai
2040 Peržiūros

Šiandien „DxOMark” specialistai paskelbė naujausio kompanijos flagmano „OnePlus 8 Pro” kameros vertinimo rezultatus. Sensacija tapo tai, kad šis išmanusis sugebėjo surinkti 126 taškus fotografijos srityje ir 103 video kategorijoje, kas padėjo pelbyti bendrą 119 balų įvertinimą ir aplenkti tokius rinkos grandus kaip „Samsung Galaxy S20+” ir „iPhone 11 Pro” bei atsidurti dešimtoje reitingo vietoje.

„DxOMark” giria „OnePlus 8 Pro” kameros ekspoziciją ir spalvų tikslumą. Priairtinimui skirtas objektyvas taip pat buvo įvertintintas gerai dėl puikaus optinio triukšmo slopinimo. Kalbant bendrai, gero vertinimo sulaukė detalumas ir tikslus autofokusavimas daugelyje situacijų. Vis dėlto pažymima, kad testo metu buvo pastebėti keli artefaktai ir vaiduoklio efektas, kai kamera nukreipiama į judančius objektus ar stiprius šviesos šaltinius.

Kalbant apie filmavimą, specialistai vėl liko sužavėti ekspozija, spalvų tikslumus ir patikimai veikiančiu autofokusavimu. Pagrindinės kameros stabilizacija taip pat gavo ganėtinai aukštą įvertininimą. Deja, šiuo atveju pastabų buvo daugiau. Pastebėta ne visai gera šešėlių ekspozicija HDR režime, matomas triukšmas ir artefaktai šviesiose vaizdo įrašose vietose.

Be minėtų trūkumų „OnePlus 8 Pro” kamera įvertinta kaip patikima, kas yra tikrai labai geras rezultatas, turint omenyje, kad senesni kompanijos išmanieji niekada nebuvo minimi tarp kamerų lyderių.

 

Šaltinis: Gizmochina

Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus 8 Pro

Aliexpress