Solidžiausia „Apple Watch” kopija pasiekė Europą: „Oppo Watch” jau galima įsigyti mūsų žemyne

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-01
Solidžiausia „Apple Watch” kopija pasiekė Europą: „Oppo Watch” jau galima įsigyti mūsų žemyne
0 Pasidalinimai
535 Peržiūros

Norėjimas turėti žinomo gamintojo produktą, tačiau nenoras mokėti didelės sumos vien už prabangų prekinį ženklą yra amžina problema. Prieš keletą metų būtų nelikę nieko kito, kaip tik nuryti karčią kainos piliulę ir įsigyti išsvajotą prietaisą, tačiau viską pakeitė įvairios Kinijos kompanijos, gaminačios panašius elektronikos įrenginius su beveik analogiškomis specifikacijos, bet parduodančios juos už mažesnę kainą.

Viena tokių bendrovių yra „Oppo”, ilgus metus gaminusi pigesnius puikių parametrų išmaniuosius telefonus, o šių metų Kinijoje kovą pristačiusi „Oppo Watch” išmanųjį laikrodį, kuris atrodo kaip iš akies luptas „Apple Watch”. Vakar šis įrenginys oficialiai buvo pristatytas Europoje.

Nors laikrodis dalijasi vardu ir atrodo identiškai savo kiniškam broliui, užsienio rinkai skirto varianto viduje yra nemažai pokyčių. Pirmasis jų - naujesnis „Snapdragon Wear 3100” lustas, pakeitęs „Snapdragon Wear 2500”. Gamintojas tokį žingsnį atliko, kadangi, kitaip nei Kinijoje parduodamame „Oppo Watch”, europiniame modelyje bus diegiama „Google Wear OS” operacinė sistema.

Ji įgalins programėlių atsisiuntimą iš „Google Play”, mobiliuosius „GPay” mokėjimus ir „Google Assistant” funkcionalumą. Tiesa, „Oppo Watch” slepia ir dar vieną siurprizą - jame kompanija įdiegė ir antrą procesorių - „Ambiq Micro Apollo 3”. Jis skirtas antrai operacinei sistemai, kuri yra daug paprastesnė ir mažiau funkcijų turinti, nei „Wear OS”, bei įjungiama tada, kai siekiama taupyti įrenginio bateriją. „Oppo” šį režimą vadina „Low Power Mode”.

„Oppo Watch” galima įsigyti dviejų skirtingų dydžių - 46 ir 41mm. Pirmasis turi 1,91 colio įstrižainės AMOLED ekraną, kurio rezoliucija siekia 402 x 476, o antrasis - 1,6 colio OLED of 320 x 360. Visgi abiejų versijų skirtumai čia nesibaigia - mažesnio laikrodžio korpusas pagamintas iš plastiko, o didesniojo - iš aliuminio. Deja, nerūdijančio korpuso modifikacija nepasiekė Europos rinkos. Taip pat 41mm „Oppo Watch” palaiko tik Wi-Fi ir Bluetooth, o 46mm yra ir eSIM funkcionalumas.

Pagrindinis laikrodžio arkliukas yra jo universalumas. Vartotojas gali džiaugtis visomis išmaniomis „Wear OS” funkcijomis, o nesant poreikio joms ar baterijai pasiekus kritinę ribą, tiesiog įjungti kitos operacinės sistemos ir procesoriaus režimą. Kalbant apie bateriją, gamintojo teigimu, 41mm modifikacija išmaniu režimu ištvers 24h, o taupiuoju - 14 dienų. 46mm modelio rezultatai dar geresni - atitinkamai 36h ir 21 diena.

„Oppo Watch” kaina Europoje prasideda nuo 249 eurų, o jį užsisakyti Europos didžiosiose valstybėse galima jau dabar - pirmuosius pirkėjus jų laikrodžiai pasieks pirmoje rugpjūčio pusėje.


Parašyti komentarą