„Sony“ jau ruošiasi kitiems metams? Planuojama pristatyti net tris naujus flagmanus

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-04
„Sony“ jau ruošiasi kitiems metams? Planuojama pristatyti net tris naujus flagmanus
0 Pasidalinimai
345 Peržiūros

2020 metai yra neabejotinai keisčiausi ir sudėtingiausi metai, todėl nenuostabu, jog daugelis jau pradėjo dėliotis planus kitiems, 2021, metams. Nors dar liko keturi mėnesiai iki naujųjų metų, tačiau „Sony“ jau kurpia strategiją tam ką planuoja daryti kitąmet.

Įdomi informacija apie šį Japonijos gamintoją pasirodė „Android Police“ bendruomenėje, kur vienas iš narių pasidalino turimais gandais apie kitų metų „Sony“ išmaniųjų telefonų serijas. Remiantis pasirodžiusia informacija, kompanijos vadovai ketina į rinką sugrąžinti „Compact“ ir „Premium“ žodžiais pažymėtus modelius.

Japonijos kompanija kiek anksčiau pristatydavo bent keletą savo pagrindinių flagmanų variantų, tačiau nei šiemet nei pernai to nematėme. Vis dėlto, toks sprendimas atrodo ganėtinai logiškas, kadangi daugelis kompanijų pristato daugiau nei vieną savo galingiausių įrenginių variantų. Analogiškai šiemet pasielgė „Samsung“, taip pat ir „Huawei“, o kažką labai panašaus planuoja ir „Apple“.

Ir nors komentaruose sunku rasti teisingos informacijos, tačiau „Android Police“ vartotojo paskelbtas įrašas yra vertas dėmesio. Visų pirma, jis sulaukė palaikymo iš „Androidnext“, o pastaroji bendruomenė dažnai turi karštos informacijos iš „Sony“ stovyklos. Žinoma, toks „Sony“ sprendimas būtų ir pakankamai logiškas, jeigu gamintojas vis dar siekia prikelti savo telefonų verslą.

Primename, jog paskutinį kartą tris flagmanus „Sony“ pasiūlė 2018 metų pradžioje. Tuomet buvo pristatyti trys „XZ2“ serijos išmanieji telefonai – tai įprastinis „XZ2“ modelis, o taip pat ir „XZ2 Compact“ bei „XZ2 Premium“. Jeigu tokie gandai pasitvirtintų, tai kitąmet turėtumėme išvysti kažką labai panašaus į tai.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina pristatyti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
2018 metų antroje pusėje planuojamas „Nokia 10“ pristatymas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga