„Sony“ ketina nustebinti kompaktiškų telefonų gerbėjus: pasirodė naujojo „Xperia Compact“ nuotraukos

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2021-01-25
„Sony“ ketina nustebinti kompaktiškų telefonų gerbėjus: pasirodė naujojo „Xperia Compact“ nuotraukos
0 Pasidalinimai
1157 Peržiūros

Kitaip nei konkurentai, apie kurių įrenginius pastaruoju metu nesustoja suktis gandų malūnas, „Sony” paskutinėmis savaitėmis atrodo lyg užsibarikadavusi požeminiame bunkeryje - apie artėjančius jos modelius negirdėjome nieko. Laimė, praėjusių metų pabaigoje tylą pagaliau nutraukė paskalos iš Japonijos, jog bendrovė ruošiasi prikelti savo sėkmingą „Xperia Compact” liniją, o pirmasis jos atstovas pasirodytų turėtų jau pirmoje 2021 metų pusėje.

Panašu, kad tai turėtų virsti realybe. Naujai pasirodžiusi informacija atskleidžia, jog „Sony“ jau visai netrukus turėtų pristatyti aukščiausios klasės „Compact“ serijos išmanųjį telefoną. Tiesa, kai kurie šaltiniai Japonijoje teigia, kad naujasis produktas nebus flagmanas ir veiks su „Qualcomm Snapdragon 480“ procesoriumi. Vienu ar kitu atveju, išmanusis atrodys taip pat, o internete pasklido ir pirmosios nuotraukos.

Tikėtina, kad naujasis „Sony Xperia Compact“ turėtų pasižymėti 5,5 colių įstrižainės ekranu. Pasirodžiusios nuotraukos atskleidžia, jog telefonas turės ganėtinai didelius ekrano rėmelius, o viršutinėje dalyje – vandens lašo formos išpjova, kur bus įmontuota asmenukių kamera. Žvelgiant į dizaino elementus, nesunku pastebėti, kad įrenginys turi atskirą mygtuką, kuris turėtų būti skirtas nuotraukoms fiksuoti.

Naujasis „Sony Xperia Compact“ taip pat turėtų pasižymėti pirštų antspaudų jutikliu, kuris įmontuotas į įjungimo mygtuką. Išmaniojo telefono nugarėlėje – dviguba kamera su LED blykste. Nuotraukos atskleidžia, jog šis kompaktiškas įrenginys taip pat turės ir ausinių lizdą, kas pastaruoju metu yra vis rečiau pastebima daugelyje telefonų. Pastaroji jungtis turėtų būti įmontuota viršutinėje telefono briaunoje, o apačioje – USB-C įkrovimo lizdas.

Šiuo metu nėra žinoma kada ši „Sony“ naujiena galėtų būti pristatyta oficialiai, tačiau tai gali įvykti jau artimiausiu metu. Kol kas nėra žinomos ir galimos šio išmaniojo telefono specifikacijos, tačiau artėjant pristatymui – turėtų paaiškėti ir daugiau detalių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina pristatyti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Internete plinta naujojo „Xiaomi Mi 7“ nuotraukos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Sony“ Barselonoje ketina pristatyti tris naujausius savo flagmanus Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Oppo“ jau šią vasarą ketina žengti į Europos rinką Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga