„Sony” kitąmet ruošiasi atgaivinti galingų, bet labai kompaktiškų telefonų liniją

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-11-22
„Sony” kitąmet ruošiasi atgaivinti galingų, bet labai kompaktiškų telefonų liniją
0 Pasidalinimai
1175 Peržiūros

Kitaip nei konkurentai, apie kurių įrenginius pastaruoju metu nesustoja suktis gandų malūnas, „Sony” paskutinėmis savaitėmis atrodo lyg užsibarikadavusi požeminiame bunkeryje - apie artėjančius jos modelius negirdėjome nieko. Laimė, vakar tylą pagaliau nutraukė paskalos iš Japonijos, jog bendrovė ruošiasi prikelti savo sėkmingą „Xperia Compact” liniją, o pirmasis jos atstovas pasirodytų turėtų jau pirmoje 2021 metų pusėje.

Kas paskatino kompaniją grįžti prie mažų flagmanų gamybos? Atsakymo toli ieškoti nereikia - spalį pristatytas „iPhone 12 mini”, sulaukęs beprotiško susidomėjimo dėl didesniems broliams nenusileidžiančių parametrų ir vienoje rankoje patogiai įsitaisančio korpuso. Be to, gerus jo pardavimus lėmė mažiausia kaina „iPhone 12” serijoje - vartotojai, kurie galbūt nesupyktų turėdami didesnį prietaisą, rinkosi „Mini” norėdami sutaupyti.

Tai ką gi planuoja „Sony”? Spekuliuojama, kad išmanusis bus pagrindinio kitų metų kompanijos flagmano mažesnė versija ir vadinsis „Xperia 1 III Compact” - analogiška strategija buvo taikoma ir prieš dvejus metus, kai buvo išleistas paskutinis „Sony” kompaktiškas flagmanas „XZ2 Compact”. Ganduose minima ekrano įstrižainė itin nedidelė - ji siekia 5,5 colio ir tik truputį lenkia 5,4 colio „iPhone 12 mini”.

Kalbant apie procesorių, liūdna žinia yra tai, jog „Sony” greičiausiai nemontuos paties galingiausio „Snapdragon 875” dėl elementarios priežasties - nedidelės baterijos. Taigi, greičiausiai bus pasirinktas antras galingiausias „Qualcomm” procesorius „Snapdragon 775 5G”, kadangi jis garantuos puikią spartą, bus ekonomiškesnis ir, svarbiausia, palaikys pagrindinį pastarųjų metų flagmanų atributą - 5G ryšį.

„Xperia 1 III Compact” bus tarsi tiltas tarp brangiojo „Xperia 1 III” ir vidutinės klasės „Xperia 10 III”, galimai naudosiančio žemesnės klasės „Snapdragon 690” procesorių, bei patenkins metų metus besitęsiantį fanų prašymą sudėti galingus parametrus į kompaktišką korpusą.

Deja, kol kas neturime detalesnės informacijos apie kompaktiškąjį „Sony” galiūną, tačiau daugiau detalių turėtume sužinoti artimiausiu metu.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi Naujųjų metų nakčiai: stiprins ryšio pralaidumą miestų centruose Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Blackview“ ruošiasi išleisti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas atsitinka su į Lietuvą įvežamais 1,5 mln. mobiliųjų telefonų? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Alcatel“ Las Vegase pristatė net tris išmaniųjų telefonų serijas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga