„Sony“ netrukus pristatys du vidutinės klasės išmaniuosius telefonus

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-07-12
0 Pasidalinimai
18 Peržiūros

Prieš keletą dienų rašėme, jog Japonijos kompanija „Sony“ ruošiasi išleisti naują išmanųjį telefoną „Xperia 20“. Įrenginys vakar buvo aptiktas FCC duomenų bazėje, o tai reiškia, jog jo pristatymas turėtų įvykti jau visai netrukus.

Pranešama, jog kartu su „Sony Xperia 20“ turėtų būti pristatytas ir „Xperia 20 Plus“ modelis. Tiktina, jog antrasis įrenginys bus didesnė ir kiek galingesnė „Xperia 20“ versija. Nors kol kas oficialios informacijos nėra, tačiau jau yra žinoma dalis „Xperia 20“ modelio specifikacijų.

Naujasis „Sony Xperia 20“ pasižymės 6 colių įstrižainės Full HD+ raiškos ekranu su 21:9 kraštinių santykiu. Kaip ir įprasta gamintojui, telefonas neturės jokių ekrano išpjovų, tačiau į akis turėtų kristi pakankami dideli rėmeliai viršutinėje ir apatinėje įrenginio dalyje. Šis „Sony“ išmanusis taip pat turės pirštų antspaudų jutiklį, kuris bus įmontuotas šoninėje briaunoje, kartu su įjungimo mygtuku.

Skelbiama, jog „Xperia 20“ išmanusis veiks su „Qualcomm Snapdragon 710“ procesoriumi bei turės pasirinktinai 4 GB arba 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB arba 128 GB vidinės atminties.

Nugarėlėje taip pat rasime dvigubą kamerą, kurią sudarys du 12 MPx raiškos vaizdo jutikliai. Deja, tačiau bent jau kol kas nėra žinoma kokiomis kitomis savybėmis pasižymės „Xperia 20“ modelio kameros, o taip pat nežinomos ir priekinės kameros specifikacijos.

Tikėtina, jog „Sony Xperia 20“ ir „Xperia 20 Plus“ bus pristatyti rugsėjo mėnesį Berlyne įvyksiančioje IFA 2019 parodoje.


Parašyti komentarą