„Sony“ stebuklai – aiškėja kokias 8 kameras panaudos naujame „Xperia“ flagmane

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-06-19
„Sony“ stebuklai – aiškėja kokias 8 kameras panaudos naujame „Xperia“ flagmane
0 Pasidalinimai
120 Peržiūros

Prieš savaitę jau rašėme, jog Japonijos gamintojas „Sony“ ketina pristatyti išmanųjį telefoną, kuris turėtų net aštuonias kameras – 6 iš jų būtų įmontuotos nugarėlėje ir dvi priekinėje dalyje. Ir jeigu anksčiau dar nebuvo žinoma jokios papildomos informacijos, tai dabar pasirodė pirmoji informacija apie galimus gamintojo sprendimus.

Šaltinių teigimu, naujasis „Xperia“ išmanusis telefonas priekinėje dalyje galimai turės 10 MPx raiškos pagrindinį vaizdo jutiklį, o greta jo bus įmontuotas 0,3 MPx raiškos gylio jutiklis. Tačiau kur kas įspūdingiau ir įdomiau atrodo tai ką bus galima rasti šio flagmano nugarėlėje.

Pranešama, jog nugarėlėje bus įmontuota kamera su pagrindiniu 48 MPx raiškos vaizdo jutikliu, kuris dar turės ir kintančią diafragmą – nuo f/1.2 iki f/2.4. Greta šio sensoriaus rasime ir dar vieną jutiklį su analogiškai kintančia diafragma, tačiau jo raiška sieks 12 MPx. Žinoma ir tai, jog likę keturi jutikliai turės tokias raiškas – 20 MPx, 8 MPx, 16 MPx ir ketvirtasis bus gylio sensorius su 0,5 MPx raiška.

Tikėtina, jog pagrindinis jutiklis bei gylio jutiklis bus prijungti kartu su plataus kampo bei teleobjektyvo kameromis. Tiesa, kol kas tokia informacija nėra patvirtinta, o tuo pačiu nėra aišku kokią funkciją atliks likę du jutikliai.

Kol kas tai yra visa informacija, kuri žinoma apie naująjį „Sony Xperia“ flagmaną. Šiai dienai nėra jokios papildomos medžiagos apie šio flagmano specifikacijas, galimą išleidimo datą ar būsimą kainą.


Parašyti komentarą