„Tele2“ jau galima užsisakyti „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-23
„Tele2“ jau galima užsisakyti „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“
0 Pasidalinimai
305 Peržiūros

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pradeda išankstinių flagmanų „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“ užsakymų registraciją. Klientai, norintys pirmieji įsigyti šiuos išmaniuosius, jau nuo dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje.

„Neseniai pristatyti „Apple“ išmanieji sulaukė itin didelio susidomėjimo. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams pačius naujausius įrenginius ir suteikti galimybę juos įsigyti iš anksto“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Kol naujųjų „Apple“ flagmanų tiekimas yra ribotas, norintys juos įsigyti pirmieji, gali registruoti savo išankstinius užsakymus internetinėje svetainėje www.tele2.lt. Tai padaryti galima iki spalio 29 d. 23:59 val. Išankstinių užsakymų atsiėmimas ir prekyba išmaniaisiais prasidės dar po savaitės – spalio 30 d. 00:01 val.

Iš anksto naujuosius „iPhone“ modelius užsisakyti bus galima ir apsilankius „Apple“ autorizuotas paslaugas teikiančiame „Smart Master“ salone (Gedimino g. 12, Vilnius).

Operatoriaus klientai gali rinktis iš dviejų išmaniųjų modelių. Išmanųjį „iPhone 12“ su 64 GB vidine atmintine užsisakyti galima už 919 Eur, su 128 GB – už 969 Eur, o su 256 GB atmintine – už 1089 Eur.

Tuo tarpu išmanusis „iPhone 12 Pro“ su 128 GB atmintine kainuoja 1179 Eur, o su 256 GB – 1299 Eur, o su 512 GB atmintine – 1529 Eur.

Galimi net penki „iPhone 12“ flagmano korpuso spalvų pasirinkimai: juoda, balta, specialaus leidimo „Product“ (RED) raudona, mėlyna ar žalia.

Raudonos spalvos išmanieji, kaip ir kiti RED prekės ženklo linijos gaminiai, yra skirti prisidėti prie pasaulinės kovos su AIDS paramos. Šie įrenginiai garsina roko žvaigždės Bono įsteigtą organizaciją RED, visame pasaulyje kovojančią prieš AIDS.

Tuo tarpu, „iPhone 12 Pro“ modelius galima rinktis iš keturių spalvų: pilkos, sidabrinės, auksinės arba mėlynos.

Be to, iš anksto naujuosius „Apple“ flagmanus užsisakantiems klientams, operatorius paruošė ir specialų pasiūlymą. Klientai iš anksto užregistravę „iPhone 12“ arba „iPhone 12 Pro“ išmaniojo užsakymą ir per savaitę nuo įsigijimo aktyvavę naująjį įrenginį, dovanų gaus 100 GB duomenų trims mėnesiams.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga