„Tele2“ ketvirčio rezultatai: ryšio paslaugų poreikį augino nuotolinis darbas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-20
„Tele2“ ketvirčio rezultatai: ryšio paslaugų poreikį augino nuotolinis darbas
0 Pasidalinimai
489 Peržiūros

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ trečiojo ketvirčio rezultatams įtakos turėjo augantys nuotolinio darbo įrangos pardavimai ir kylantis ryšio paslaugų vartojimas.

„Po karantino, netikėtai pakeitusio darbinį ir asmeninį gyvenimą, daugelis žmonių vis dar dirba nuotoliniu būdu. Pasikeitę įpročiai ir didesnis ryšio paslaugų bei įrangos poreikis skatino mūsų augimą. Be to, matome, kad ir ekonomika atsigavo gerokai greičiau nei buvo galima prognozuoti“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Hibridinis darbas – derinant darbą iš ofiso ir nuotoliniu būdu – daugiausia įtakos turėjo mobiliojo interneto duomenų vartojimo augimui. Palyginus su analogišku laiku praėjusiais metais, trečiąjį 2020 m. ketvirtį „Tele2“ klientai išnaršė 41,2 proc. daugiau duomenų – 59,2 tūkst. TB.

Finansinių rezultatų augimui įtakos turėjo ir populiarėjanti namų interneto paslauga. Vartotojų skaičius šiame segmente išaugo iki 188 tūkst., o tai yra 15 proc. daugiau klientų nei buvo tuo pačiu laikotarpiu 2019 metais.

Operatoriaus tinkle šį ketvirtį buvo kalbėta 11 proc. daugiau minučių nei tuo pat metu pernai. Iš viso klientai trečiąjį šių metų ketvirtį telefonu prakalbėjo daugiau nei 1,2 mlrd. minučių.

Bendrovės pajamos trečiąjį 2020-ųjų ketvirtį, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padidėjo 8,9 proc. ir siekė beveik 71 mln. eurų.

2020 m. trečiąjį ketvirtį EBITDAaL (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją, bet po nuomos sąnaudų) marža siekė 37,3 proc. Tai sudarė 26,02 mln. eurų – 14,2 proc. daugiau nei 2019 m. tą patį ketvirtį.

2020 m. trečiąjį ketvirtį „Tele2“ paslaugomis naudojosi 1,9 mln. gyventojų. Verslo klientų skaičius, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, padidėjo beveik 10 proc. ir pasiekė 219 tūkst.

Sparčiam verslo klientų skaičiaus augimui įtakos turėjo ir toliau plečiamas paslaugų spektras. Pavyzdžiui, nuotoliniam darbui pritaikyti ir personalizuoti smulkiam ir vidutiniam verslui skirti planai bei kiti sprendimai.

„Tele2“ į ryšio kokybės gerinimą trečiąjį 2020 m. ketvirtį investavo 2,6 mln. eurų. Bendrovė ir toliau orientuojasi į 4G+ tinklo plėtrą, kuris operatoriaus tinkle dengia 86 proc. Lietuvos teritorijos. Tuo tarpu „Tele2“ 4G mobiliojo ryšio tinklas dengia 99 proc. šalies teritorijos.

Lietuvoje šiuo metu veikia 1367 „Tele2“ 4G, 4G+ ir 4G++ bazinių stočių. RRT ataskaitos duomenimis (https://www.rrt.lt/judriojo-rysio-tinklu-tiketinos-aprepties-zonos), pagal stipriausią ir vidutinio stiprumo signalus, „Tele2“ 4G ryšio aprėptis Lietuvoje yra plačiausia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi Naujųjų metų nakčiai: stiprins ryšio pralaidumą miestų centruose Autorius: Pranešimas spaudai
Patarimas
Kaip nelikti be ryšio: 5 patarimai, padėsiantys taupyti telefono bateriją Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Už „Spotify“ paslaugas „Tele2“ klientai galės atsiskaityti paprasčiau Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Naujieji „Samsung Galaxy S9“ – jau visuose „Tele2“ salonuose Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Tele2“ pradeda teikti fiksuotojo ryšio paslaugas Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Telia“: ateina 3G ryšio pabaigos pradžia Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga