„Tele2“ pradeda teikti fiksuotojo ryšio paslaugas

Paskelbė:   Pranešimas spaudai | 2018-05-05
„Tele2“ pradeda teikti fiksuotojo ryšio paslaugas
0 Pasidalinimai
268 Peržiūros

Banggood
„Tele2“ pranešė, kad pradės teikti fiksuotojo ryšio paslaugas verslo klientams. Ši paslauga leis įmonėms atsisakyti laidinių telefono aparatų, tačiau pasilikti senuosius numerius. „Šiuolaikiniam verslui mobilumas – itin svarbus. Nors skamba paradoksaliai, bet pradėję teikti fiksuotojo ryšio paslaugas, būtent tai ir norime pasiūlyti. Įmonės galės išsaugoti seniai turimus bei jų klientams reikalingus fiksuotojo ryšio numerius, tačiau joms nebereikės stacionarių telefono aparatų“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius. Pasak jo, šis sprendimas leis įmonių darbuotojams laisvai judėti darbo metu ir neprarasti skambučių, o tam nereikės jokios papildomos įrangos ar investicijų. Anot P. Masiulio, sprendimas, leidžiantis fiksuotąjį numerį perkelti į „Tele2“ tinklą, būtų aktualus daugeliui šalies įmonių. Remiantis Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) 2017 m. ketvirto ketvirčio duomenimis, šiuo metu fiksuotojo ryšio linijų, kurias naudoja juridiniai asmenys, skaičius siekia net 152,2 tūkst. „Konkurencija reiškia viena – laimi klientas. Pradėję teikti fiksuotojo ryšio paslaugas užtikrinsime ne tik patrauklias kainas verslo klientams ir 0,00 eurų siekiančias investicijas į papildomos infrastruktūros kūrimą, bet ir suteiksime jiems galimybę laisvai judėti“, – pabrėžė P. Masiulis.
Iki šių metų pabaigos operatorius sieks tapti vienu iš šios paslaugos teikimo lyderių Lietuvoje. Šiuo metu artimiausias konkurentas rinkoje vienam pokalbio kanalui fiksuotojo ryšio paslaugą verslui siūlo, priklausomai nuo prakalbamų minučių skaičiaus, už 8,40–28,67 Eur/mėn. fiksuotą abonentinį mokestį. Papildomai taip pat tektų sumokėti ir 2,90 euro siekiantį vienkartinį paslaugos užsakymo mokestį. Anot „Tele2“, per metus vien už fiksuotojo ryšio palaikymą verslininkai sumoka daugiau nei 12 mln. eurų ir yra susieti su ryšio vieta. Operatoriaus skaičiavimais, jo siūlomas sprendimas verslui sutaupytų iki 10 mln. eurų ir suteiktų galimybę skambučius gauti visur. Tai bus jau ne pirmoji „Tele2“ teikiama paslauga, padedanti verslui efektyviau valdyti skambučius. Praėjusių metų kovą bendrovė pristatė sprendimą „Mobili Stotelė“, siūlantį visas įprastas IP telefonijos funkcijas mobiliajame telefone be išlaidų infrastruktūrai.

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi Naujųjų metų nakčiai: stiprins ryšio pralaidumą miestų centruose Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Samsung“ oficialiai pradeda „Samsung Galaxy A8 (2018)“ prekybą Europoje Autorius: Lukas Snarskis
Patarimas
Kaip nelikti be ryšio: 5 patarimai, padėsiantys taupyti telefono bateriją Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Xiaomi“ pradeda atnaujinti savo įrenginius į „MIUI 9.2“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Vernee“ pristatė naująjį „Vernee X“ ir pradeda išankstinius pardavimus (VIDEO) Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Už „Spotify“ paslaugas „Tele2“ klientai galės atsiskaityti paprasčiau Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga