Sekmadienis, spalio 21, 2018
Naujienos

Telefonai.eu reikalinga Jūsų nuomonė!

78peržiūros(-ų)

Telefonai.eu į internetinę erdvę sugrįžo tik šių metų pradžioje, tačiau jau dabar Jums esamę pateikę daugiau nei 500 įvairiausių naujienų apie išmaniuosius telefonus, o tarp jų 25 apžvalgos, daugiau nei 40 įvairiausių tipų patarimų ir kito, tikėkime, naudingo turinio. Kasdien sulaukiame vis daugiau lankytojų ir tai mus motyvuoja ir toliau judėti į priekį, tačiau šįsyk norime paprašyti ir Jūsų pagalbos!

Pagrindinė mūsų tematika – išmanieji telefonai, tačiau šiai dienai yra didžiulę gausybė įvairiausių kitų įrenginių, kurie susiejami su telefonais arba yra valdomi telefonų dėka. Norime, kad mūsų portale Jūs rastumėte visą Jus dominančią informaciją, todėl prašome Jūsų atsakyti į du klausimus. Nuoširdus Jūsų atsakymas leistų mums susidėlioti prioritetus toliau plėtojant projektą, o tuo pačiu galėtume pasiūlyti ir naujo turinio, kuris būtų Jums įdomus.

Dėkojame, jog prisidedate prie projekto judėjimo į priekį ir taip pat norėtumėme atkreipti, kad visai neseniai atlikome smulkius dizaino pakeitimus. Išryškinome mūsų pagrindinį meniu, pašalinome iš titulinio puslapio nereikalingą informaciją bei pertvarkėme šriftus, kurie dabar yra gerokai lengviau skaitomi. Jeigu turite savo pastebėjimų – juos visada galite atsiųsti mums el.paštu, kurį rasite kontaktų formoje.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.