To dar nebuvo: „OnePlus“ surengs unikalų telefonų pristatymą internetu, prašo pinigų už bilietą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-13
To dar nebuvo: „OnePlus“ surengs unikalų telefonų pristatymą internetu, prašo pinigų už bilietą
0 Pasidalinimai
461 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ šiemet ketina pristatyti pigesnį išmanųjį telefoną, o šį mėnesį jau įvyko pirmieji išankstinių užsakymų etapai. Nors naujasis „OnePlus Nord“ dar nėra pristatytas oficialiai, tačiau jis sulaukia nemažo susidomėjimo, o internete jau plinta ir šio įrenginio specifikacijos. Tiesa, praėjusį savaitgalį daugybės dėmesio sulaukė kiek kitokia detalė.

„OnePlus“ visai neseniai paskelbė, jog oficialus išmaniojo telefono pristatymas įvyks liepos 21 dieną. Dabar tapo aišku, kad tai bus turbūt unikaliausias ir tuo pačiu įdomiausias pristatymas šiemet. Negana to, jis bus ir mokamas. Kompanijos atstovų teigimu, pristatymo metu bus naudojamos papildytos realybės (AR) galimybės, o tai reiškia, kad tai bus pirmas būtent tokio pobūdžio telefono pristatymas.

Įprastai internetiniai pristatymai būna transliuojami „YouTube“ ar panašaus pobūdžio svetainėse, tačiau šiuo atveju – bus reikalinga parsisiųsti specialią „OnePlus Nord AR“ programėlę. Įdomi detalė – ji prieinama ne tik „Android“, tačiau ir „iOS“ telefonų savininkams. Ir lyg to būtų negana – norint stebėti renginį, Jums reikės nusipirkti bilietą.

Specialus renginio bilietas kainuoja kiek daugiau nei 1 eurą, tačiau panašu, kad jį įsigyti gali tik Indijoje gyvenantys asmenys. Bilietai parduodami šios šalies rinkai skirtoje „Amazon“ svetainėje, o perkantieji dar turės galimybę sudalyvauti ir loterijoje. Kaip jau minėjome, pats pristatymas suplanuotas liepos 21 dieną.

Pranešama, kad naujasis „OnePlus Nord“ turės 6,44 colių įstrižainės AMOLED ekraną su 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Išmanusis telefonas taip pat turės ir ekrane įmontuotą pirštų antspaudų jutiklį, o viršutinėje dalyje rasime ir dvigubą asmenukių kamerą. „Nord“ modelis turės 32 MP ir 8 MP kameras asmenukėms.

Kaip jau žinome iš anksčiau, išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesoriumi bei turės 8 GB arba 12 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB arba 256 GB vidinės atminties. Skelbiama, jog telefone bus įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija su „OxygenOS 10“ vartotojo sąsaja. Įrenginio nugarėlėje – keturios kameros.

„OnePlus Nord“ turėtų naudoti 48 MP sensorių su pagrindine kamera, o greta rasime ir 8 MP plataus kampo, 5 MP gylio sensorių bei 2 MP makro kamerą. Šio išmaniojo telefonu rūpinsis 4115 mAh talpos baterija su 30W greituoju įkrovimu. Pranešama, kad pirkėjai galės įsigyti mėlynos bei dviejų skirtingų pilkos spalvos atspalvių variantus.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus Nord

Aliexpress