Tobulas ekonominės krizės telefonas: „Redmi Note 9s” kainuoja vos €218,91 ir nenusileidžia flagmanams

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-04-11
Tobulas ekonominės krizės telefonas: „Redmi Note 9s” kainuoja vos €218,91 ir nenusileidžia flagmanams
0 Pasidalinimai
295 Peržiūros

Banggood

Daugelis specialistų COVID-19 sukeltą krizę po truputį pradeda vadinti ne tik sveikatos, bet ir ekonomine. Didelė dalis Vakarų pasaulio žmonių, priverstinai izoliuoti namuose, nerimauja dėl savo darbo vietos ir po truputį atsisako finansams reiklių planų. Tačiau ką daryti, jei jūsų išmanusis jau baigia išleisti paskutinį kvapą, o pinigų reikia svarbesniems reikalams? Be abejonės, tenka rinktis geriausią kokybės santykį variantą.

Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad tas telefonas turi būti blogas. To pavyzdys, neįtikėtinai nedaug kainuojantis „Redmi Note 9s” modelis, kurį pasinaudodami mūsų akcija nusipirksite dar pigiau. Žemiau patekiame lentelę, kurioje išdėstyti visos išmaniojo konfigūracijos ir nuolaidos kodai.

Konfigūracija Nuolaidos kodas Kaina Nuoroda
Redmi Note 9s 4/64GB (baltas) GBREDMIN9S123 218,91 Nuoroda
Redmi Note 9s 4/64GB (pilkas) GBREDMIN9S123 218,91 Nuoroda
Redmi Note 9s 4/64GB (mėlynas/žalias) GBREDMIN9S123 218,91 Nuoroda
Redmi Note 9s 6/128GB (baltas) GBNOTE9S456 237,47 Nuoroda
Redmi Note 9s 6/128GB (pilkas) GBNOTE9S456 237,47 Nuoroda
Redmi Note 9s 6/128GB (mėlynas/žalias) GBNOTE9S456 237,47 Nuoroda

Norint gauti lentelėje nurodomą kainą, būtina nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee” paskutiniame mokėjimo lange (puslapio apačioje, aukščiau kainos). Į kainą įskaičiuotas mokesčių išvengiantis „Priority Line” siuntimas. Mūsų siūloma „Redmi Note 9s” versija palaiko visus Lietuvos 4G ryšio dažnius (įskaitant ir B20), o pačiame telefone galima pasirinkti lietuvių kalbą.

Daugiau informacijos apie „Redmi Note 9s”

„Redmi Note 9s” yra naujausias „Xiaomi” dukterinės kompanijos hitas, kuris dėl nenugalimo kainos/kokybės santykio turėtų susilaukti milijonus siekiančių pardavimų visame pasaulyje. Tačiau norėdamas tai užtikrinti, gamintojas įdiegė nemažai naujovių.

Išmanusis stengiasi neatsilikti nuo flagmanų, todėl pagrindinė jo korpuso medžiaga yra įbrėžimams atsparus „Gorilla Glass 5” stiklas, dengiantis tiek priekinę tiek galinę dalį. Nugarėlė, siekiant iki maksimumo pagerinti laikymo komfortą, pasižymi lenktais kraštais. Stiklus tarpusavyje jungia platikinis rėmas, gerai sugeriantis smūgio jėgą, telefonui netyčia nukritus ant žemės.

Tiesa, „Redmi” neapsiėjo be kuriozinės situacijos. Išmanųjį galima rinktis trijų spalvų - baltos, pilkos ir mėlynos, kuri absoliučiai daugumai žmonių atrodo žalia. Kaip ten bebūtų, dar vienas pokytis laukia ekrano srityje - lašo formos išpjovą pakeitė skylutė, kurią matėme „Samsung” flagmanuose. Beje, „Redmi Note 9s” kūrėjai nusprendė atsisakyti nepatikimo pirštų antspaudų skenerio ekrane ir jį sumontavo telefono šone.

Ekrano įstrižainė siekia 6,67 colio, raiška - FHD+, o ekrano technologija išliko IPS. „Redmi” tokį sprendimą priėmė, nenorėdama montuoti nekokybiškos ir pakankamo šviesumo neužtikrinančios AMOLED matricos. Vis dėlto didelis ekranas ir maža išpjova suteiks didelį malonumą žiūrint filmus, žaidžiant žadimus ar skaitant tekstą.

„Redmi Note 9s” žvaigždė - visiškai naujas aukštesnės klasės „Snapdragon 720G” procesorius. Tai yra didelis žingsnis į priekį, lyginant su šeštos serijos drakonus turėjusiais pirmtakais, todėl šio telefono pirkėjai galės džiaugtis ne tik išaugusia veikimo sparta, bet ir visai kito lygio žaidimų patirtimi. Kitas naujojo lusto privalumas - dar mažesnės energijos sąnaudos.

„Redmi” nuo savo tradicijų nenutolo ir, nepriklausomai kurį modelį pasirinksite 4GB RAM ir 64GB vidinės atminties ar 6/128GB, atmintį bus galima išplėsti atmitnies kortele iki pusės terabaito talpos. Niekur nedingo ir 2 SIM kortelių palaikymas.

Turbūt nieko nenustebinsime pasakę, jog kompanija nesėdi po akmeniu ir reaguoja į tai, kas dedasi rinkoje, todėl šiemet daug dėmesio skyrė „Redmi Note 9s” kameroms. Nugarėlėje rasime keturių kamerų rinkinį, kurį sudaro pagrindins 48MP, 8MP itin plataus kampo, 5MP makro ir 2MP gylio jutikliai. „Redmi” taip pat teigia iš peties patobulinusi naktinį režimą, todėl galėsite džiaugtis geromis nuotraukomis tamsoje.

Na, ir priėjome turbūt labiausiai visų vartotojų pageidautą patobulinimą - net iki 5020mAh padidintą bateriją. „Redmi Note 9s” pirmtakai su mažesniais akumuliatoriais ir ne tokiais efektyviais procesoriais demonstravo nuostabius ištvermės rezultatus, todėl galima tik pagalvoti, koks maratonininkas bus šis modelis. Beje, bateriją dar ir bus galima įkrauti 18W greituoju įkrovimu.

Taigi, turbūt būtų sunku nesutikti, kad „Redmi Note 9s” yra itin puikus pasirinkimas susiklosčiusioje situacijoje. Jis turi modernų dizainą, naują procesorių, patobulintas kameras ir nuostabią bateriją. Mūsų siūloma „Redmi Note 9s” versija palaiko visus Lietuvos 4G ryšio dažnius (įskaitant ir B20), o pačiame telefone galima pasirinkti lietuvių kalbą.

Žemiau tą pačią pateikiame lentelę, kurią ir teksto pradžioje.

Konfigūracija Nuolaidos kodas Kaina Nuoroda
Redmi Note 9s 4/64GB (baltas) GBREDMIN9S123 218,91 Nuoroda
Redmi Note 9s 4/64GB (pilkas) GBREDMIN9S123 218,91 Nuoroda
Redmi Note 9s 4/64GB (mėlynas/žalias) GBREDMIN9S123 218,91 Nuoroda
Redmi Note 9s 6/128GB (baltas) GBNOTE9S456 237,47 Nuoroda
Redmi Note 9s 6/128GB (pilkas) GBNOTE9S456 237,47 Nuoroda
Redmi Note 9s 6/128GB (mėlynas/žalias) GBNOTE9S456 237,47 Nuoroda

Norint gauti lentelėje nurodomą kainą, būtina nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee” paskutiniame mokėjimo lange (puslapio apačioje, aukščiau kainos). Į kainą įskaičiuotas mokesčių išvengiantis „Priority Line” siuntimas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi Note 9S

Gearbest
227€

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga