Tokio „Samsung“ telefono dar nematėte: pristatytas milžiniškos talpos baterija pasižymintis „Galaxy M51“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-10
Tokio „Samsung“ telefono dar nematėte: pristatytas milžiniškos talpos baterija pasižymintis „Galaxy M51“
0 Pasidalinimai
4942 Peržiūros

Internete jau kuris laikas sklandė gandai apie Pietų Korėjos milžinės „Samsung“ ruošiamą išmanųjį telefoną su milžiniškos talpos baterija. Apie šį įrenginį mes jau rašėme ne kartą, o šiandien jis buvo pristatytas ir oficialiai, todėl kviečiame pažvelgti į naujojo „Samsung“ šedevro savybes.

Naujasis „Samsung Galaxy M51“ aprūpintas 6,7 colių įstrižainės ekranu, o viršutinėje jo dalyje – nedidelis kameros apskritimas, kur įmontuota 32 MP raiškos vaizdo jutikliu pasižyminti kamera. Šio įrenginio ekrano raiška yra Full HD+, o pats ekranas apsaugotas „Gorilla Glass 3“ apsauginiu stiklu. Įdomu ir tai, jog ekraną šiam įrenginiui gamino „TCL CSOT“, o ne „Samsung Display“.

Išmanusis telefonas veikia su „Qualcomm Snapdragon 730G“ procesoriumi, o pirkėjai galės pasirinkti tarp 6 GB ir 8 GB operatyviosios (RAM) bei gaus 128 GB vidinę talpyklą, kurią dar bus galima praplėsti ir atminties kortele iki 512 GB. „Samsung“ į šį įrenginį jau įdiegė „Android 10“ operacinės sistemos versiją, o tuo pačiu ir „One UI 2.1“ vartotojo sąsają. „Galaxy M51“ modelio nugarėlėje – keturios kameros. Pagrindinė jų pasižymi 64 MP raiškos „Sony IMX682“ jutikliu, o greta rasime 12 MP plataus kampo, 5 MP makro bei tokios pat raiškos gylio sensorių.

Žinoma, neabejotinai įspūdingiausia šio įrenginio dalis – tai baterija. „Samsung“ į šį modelį įmontavo net 7000 mAh talpos akumuliatorių, kuris taip pat palaiko 25W greitąjį įkrovimą. Nesunku nuspėti tai, jog tokia baterijos talpa yra didžiausia tarp visų kitų „Samsung“ išmaniųjų telefonų. Įdomu ir tai, jog nepaisant milžiniškos talpos baterijos, įrenginio svoris siekia vos 213 gramų.

Bent jau kol kas šis išmanusis telefonas bus prieinamas tik Indijos rinkoje, o jo kaina prasidės nuo maždaug 290 eurų. Pirkėjai galės rinktis tarp mėlynos arba juodos spalvos modelių, o prekyboje jis pasirodys jau kitą savaitę. „Samsung“ kol kas nepateikia jokios informacijos apie šio telefono pasirodymą kituose regionuose, tačiau rugpjūčio pabaigoje jis buvo pastebėtas oficialiame gamintojo puslapyje, kuris skirtas Vokietijos rinkai ir ten buvo minima 360 eurų kaina.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy M51

Aliexpress