„TransferGo“ ir „Visa“ suteikia galimybę pasaulines perlaidas atliktų realiuoju laiku

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-22
„TransferGo“ ir „Visa“ suteikia galimybę pasaulines perlaidas atliktų realiuoju laiku
0 Pasidalinimai
118 Peržiūros

Nuo šiandien viena sparčiausiai augančių pinigų pervedimų platformų „TransferGo“ pradeda bendradarbiauti su „Visa“, pirmaujančia pasaulyje skaitmeninių mokėjimų srityje, ir nuo šiol tarptautiniai pinigų pervedimai į vartotojų banko korteles bus  atliekami realiuoju laiku. Šiuo metu paslauga teikiama 32 rinkose, įskaitant Lietuvą, Vokietiją, Rumuniją, Lenkiją, Ukrainą ir Turkiją. Planuojama ją išplėsti į 178 šalis, tokias kaip Jungtinė Karalystė, Italija ir Nigerija.

„TransferGo“ ir „Visa“ suteikia galimybę siųsti ir gauti lėšas per realiuoju laiku vykdomų mokėjimų platformą „Visa Direct“. Tai reiškia, kad vartotojai, siunčiantys savo lėšas per „TransferGo“, naudosis „Visa“ tinklo sparta ir saugumu siųsdami ar gaudami pinigus užsienyje. Dėl šios partnerystės klientai gali siųsti perlaidas tiesiai į kortelę ir jiems nereikia jungtis prie internetinės bankininkystės ar ieškoti tarptautinės banko sąskaitos numerio (IBAN). Ši paslauga – tai dar vienas greitas ir patogus būdas pervesti pinigus.

„Nuolat siūlome inovacijas, nes mūsų klientai ir jų poreikiai yra mums patys svarbiausi. Mums svarbu užtikrinti, kad kuo daugiau žmonių skirtingose šalyse galėtų pasinaudoti lanksčių tarptautinių perlaidų privalumais naudodamiesi lengvesnėmis, greitesnėmis ir saugesnėmis paslaugomis, tokiomis kaip „Visa Direct“. Plečiant šią paslaugą, vartotojams ji bus prieinama ir Afrikoje, Pietryčių Azijoje bei NVS“, – sako  „TransferGo“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų Daumantas Dvilinskas.

„TransferGo“ vartotojai gali tiesiogiai naudotis „Visa Direct“ paslauga. Šiuo metu 32 šalyse mokėjimai realiuoju laiku prieinami tūkstančiams vartotojų. Išplėtus paslaugą 178 rinkose, jos sparta ir saugumas bus prieinami pasauliniu mastu. 

„Dabar labiau nei bet kada žmonėms yra būtinas greitas, paprastas ir saugus būdas pervesti savo pinigus, kad palaikytų draugus ir šeimos narius užsienyje. Tikimės ir toliau bendradarbiauti su „TransferGo“, kad vis daugiau vartotojų visame pasaulyje galėtų atlikti perlaidas realiuoju laiku“, – teigia Timas Summersas, „Visa Direct“ ir „Visa“ viceprezidentas. 

„TransferGo“ plečia veiklą ir turi daugiau nei 2 milijonus vartotojų bei pritraukė 10 mln. dolerių investicijas, leisiančias pasaulinę plėtrą bei prieinamas paslaugas tarptautinių mokėjimų platformoje. Neseniai prie „TransferGo“ komandos prisijungė technologijų direktorius Edgardo Savoy bei pinigų plovimo ir sukčiavimo prevencijos direktorius Francesco Fulcoli, kurie bus atsakingi už technologinių inovacijų kūrimą ir diegimą.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga