Turime naujų detalių apie naują nebrangų „Google” telefoną: nuotraukos, parametrai ir kaina

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-04-10
Turime naujų detalių apie naują nebrangų „Google” telefoną: nuotraukos, parametrai ir kaina
0 Pasidalinimai
151 Peržiūros

„9to5Google” puslapis nusprendė surinkti visą nutekėjusią informaciją apie „Google Pixel 4a” telefoną bei pridėjo naujų detalių tam, kad būsimieji pirkėjai jau dabar galėtų susidaryti paveikslą, koks bus šis išmanusis.

„Pixel 4a”, kaip ir jo pirmtakas, pasižymės plastikiniu korpusu, turės 5,81 colio įstrižainės OLED ekraną, kurio raiška sieks 2340x1080 pikselių raiška. Deja, ekranas neišvengs išpjovos - tiesa, ji bus nedidelė - skylutės formos. Joje bus įsitaisiusi 84 laipsnių kampo 8MP kamera.

Nugarėlėje rasime pirštų antspaudų skenerį ir vienintelę 12.2 MP kamerą su OIS/EIS, įtaisytą neproporcingai dideliame kvadratiniame modulyje. „Pixel 3a” garsėjo kaip geriausią kamerą turintis vidutinės klasės išmanusis telefonas, todėl beveik neabejojama, kad šį titulą perims ir „Pixel 4a”.

Telefono sparta rūpinsis „Snapdragon 730” procesorius, o vartotojai galės rinktis 64GB ir 128GB vidinės atminties konfigūracijas. Abu variantai turės 6GB RAM. „Pixel 4a” turės „Google Titan M” saugumo mikroschemą, tačiau kompanija, siekdama sumažinti kainą, atsisakys „Pixel Neural Core” ir „Soli” sensoriaus, randamų brangiajame „Pixel 4”. Užtat tai bus kompensuosta 3,5mm ausinių jungties buvimu.

Baterijos srityje revoliucijos neišvysime. „Google” atsisako didinti akumuliatoriaus talpą, todėl „Pixel 4a” bus montuojama vos 3080mAh celė. Bus palaikomas 18W greitasis įkrovimas.

Pasak šaltinio, telefoną bus galima įsigyti mažiausiai dviejų spalvų - „Just Black”, kurį matote nutekintose nuotraukose, ir „Barely Blue”.

Pradinė kaina JAV rinkoje sieks 399 dolerių (365 eurus). Iš pradžių buvo planuota, kad „Pixel 4a” bus pristatytas per „Google I/O 2020” konferenciją, tačiau kadangi renginys dėl COVID-19 buvo atšauktas, kompanija greičiausiai organizuos atskirą telefono pristatymą, tačiau kol kas neaišku kada.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga