„Ulefone“ pademonstravo įspūdingas „Ulefone Power 6“ baterijos galimybes

Paskelbė:   Lukas | 2019-07-03
„Ulefone“ pademonstravo įspūdingas „Ulefone Power 6“ baterijos galimybes
0 Pasidalinimai
117 Peržiūros

„Ulefone Power“ serijos telefonai yra žinomi dėl savo didelės talpos baterijų, o naujausias „Ulefone Power 6“ išmanusis pasižymi įspūdinga 6350 mAh talpos baterija, kurios ištvermės įrodymui gamintojas pasirūpino ir atitinkamu testu.

Kaip matoma filmuke, per pusantros valandos buvo sunaudota tik 9 proc. baterijos, kas yra pakankamai įspūdingas rezultatas. Testo metu taip pat buvo atliktas 30 min. skambutis, kurio metu buvo sunaudota vos 2 proc baterijos, taip pat 30 min. buvo skirta žaidimui ir 30 min. filmui, kas atitinkamai sunaudojo tik 4 ir 3 proc. baterijos talpos.

https://www.youtube.com/watch?v=vO61r2MMXRI

Remiantis šio testo rezultatais galima spėti, jog telefonas turėtų atlaikyti apie 17 val. intensyvaus naudojimo, na o kadangi žmogus išmanųjį telefoną per dieną naudoja vidutiniškai 4-5 valandas, tai įprastiniu naudojimu „Ulefone Power 6“ turėtų atlaikyti apie 3-4 dienas naudojimo, jį pilnai įkrovus.

Naujasis „Ulefone Power 6“ pasižymi 6,3 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o viršutinėje dalyje nesunku pastebėti nedidelę, vandens lašo formos, išpjovą. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi „Mediatek Helio P35“ procesorius su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti atminties kortele iki 256 GB.

Nors pagrindinė įrenginio savybė yra talpi baterija, tačiau gamintojas pasirūpino ir fotografavimo galimybėmis. „Ulefone Power 6“ turi priekinę kamerą su 16 MPx raiškos vaizdo jutikliu priekinėje dalyje, o nugarėlėje rasime dvigubą kamerą. Pastarąją sudaro 16 MPx raiškos pagrindinis ir 2 MPx raiškos antrinis jutiklis. Verta paminėti, jog kameros aplikacija palaiko ir keletą fotografavimo režimų, tarp kurių ir portretų ar pro.

Šiuo metu „Ulefone Power 6“ išmanųjį telefoną galima įsigyti vos už 143,83 euro. Tokį žemos kainos pasiūlymą rasite mūsų partnerių „Cafago“ internetinėje parduotuvėje.


Parašyti komentarą