Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„UMIDIGI“ planuoja išleisti „UMIDIGI S2 Lite“ su „Qualcomm“ procesoriumi

7peržiūros(-ų)

Kinijos kompanija „UMIDIGI“ išleido pristatomąjį vaizdo klipą „Youtube“ platformoje, kur pademonstravo savo planuojamą išleisti išmanųjį telefoną. Kaip skelbiama, gamintojas artimiausiu metu planuoja išleisti „UMIDIGI S2 Lite“ įrenginį, kuri gamintojo teigimu „sukurtas proveržiui“.

Kaip galite pastebėti vaizdo reportaže – išmanusis telefonas pasižymi „full screen“ tipo ekranu bei dviguba kameros konfigūracija nugarėlėje. Pranešama, jog nugarėlėje naudojami „Ominivision“ jutikliai, kurie gali pasiūlyti geresnius rezultatus nei dauguma „Samsung“ jutiklių. Kiek žemiau, po kameromis, rasime pirštų antspaudų jutiklį. Verta paminėti ir tai, jog „UMIDIGI S2 Lite“ prekyboje pasirodys dviejų spalvų – juodos ir raudonos.

Nors oficialiai dar nepatvirtinta, bet tikėtina, jog pirmasis 2018 metų „UMIDIGI“ išmanusis telefonas gali būti išleistas su „Qualcomm“ procesoriumi ir tikėtina, jog tai gali būti „Snapdragon 625“ lustas. Taip pat jau žinoma ir tai, jog „UMIDIGI S2 Lite“ turės metalinį korpusą, o pačio įrenginio veikimą palaikys 5100 mAh talpos baterija.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.