Už kelių dienų „Nokia“ ketina atskleisti savo planus dėl 5G telefonų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-12-02
0 Pasidalinimai
9 Peržiūros

Nors „Nokia“ išmanieji telefonai nepatinka tarp populiariausių, tačiau ši kompanija yra pakankamai galinga kuomet kalba pakrypsta apie 5G ryšį. Šis vardas ypatingai stiprus ten kur negali veikti „Huawei“. Tačiau kompanija turi ir daugiau planų ir jau visai netrukus turėtų pristatyti savo pirmąjį 5G telefoną.

Gruodžio 3 – 6 dienomis vyks kasmetinis „Qualcomm“ technologijų renginys. Šio renginio metu bus pristatytas ir naujasis JAV kompanijos flagmanų lustas „Snapdragon 865“. Renginio metu savo planų turi „Nokia“, kurios vadovas Juho Sarvikas pavirtino, jog ketinama atskleisti planus apie 5G telefoną.

Kiek anksčiau, J.Sarvikas buvo atskleidęs, kad „Nokia“ 5G išmanusis telefonas turėtų kainuoti dvigubai pigiau nei dauguma dabar rinkoje esančių įrenginių. Tikėtina, jog jo kaina galėtų siekti maždaug 500 – 650 JAV dolerių. Tiesa, kitąmet savo 5G telefonus planuoja išleisti ne vienas gamintojas, todėl tikėtina, kad rinkoje bus ir daugiau panašia kaina pasižyminčių įrenginių.

Remiantis naujausia žinoma informacija, pirmasis „Nokia“ 5G išmanusis telefonas turėtų būti žinomas kaip „Nokia 8.2“. Skelbiama, jog šis įrenginys veiks su „Qualcomm Snapdragon 735“ procesoriumi, turės 32 MP raiškos asmenukių kamerą, kuris bus paslėpta išlendančiame modulyje. Išmaniojo telefono nugarėlėje turėtų būti įmontuotas keturios kameros, kurių pagrindinis sensorius bus 64 MP raiškos.

Labai tikėtina, jog šis išmanusis telefonas bus pristatytas Barselonoje įvyksiančios parodos „Mobile World Congress 2020“ metu, kuri įvyks kitų metų vasario pabaigoje.


Parašyti komentarą