Vaizduotei ribų nėra: „Xiaomi“ kuria telefoną su ekranu, kokio dar nematėte

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-04
Vaizduotei ribų nėra: „Xiaomi“ kuria telefoną su ekranu, kokio dar nematėte
0 Pasidalinimai
2971 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų gamintojų pateikiami patentai dažnai būna ganėtinai standartiški, tačiau kartais galime pamatyti ir labai įdomių idėjų. Pastaruoju metu nemažai dėmesio sulaukia Kinijos kompanijos „Xiaomi“ patentuojami sprendimai, o naujausias jų – dar niekam nematytas.

Kinijos milžinė „Xiaomi“ visai neseniai užregistravo naują patentą Kinijos nacionalinėje intelektinės nuosavybės administracijoje (CNIPA), praneša „LetsGoDigital“. Kaip galite matyti iš tekste pateikiamų iliustracijų – „Xiaomi“ dirba ties modulinio telefono sprendimu, o būtent šiuo atveju vartotojai galėtų nuimti įrenginio ekraną.

Patento aprašymas rodo, jog toks išmanusis telefonas turėtų ekraną, kuris būtų magnetinėmis jungtimis prijungtas prie korpuso. Kuomet ekranas prijungtas – tai atrodo visiškai standartinis telefonas, tačiau jį nuėmus – atsivertų naujos galimybės. Po nuimamu ekranu būtų įmontuotas dviejų kamerų sistema su LED blykste. Tai galėtų būti labai įdomus sprendimas, montuojant asmenukių kameras. Dar viena įdomi detalė – patente teigiama, jog ekranas galėtų veikti ir atskirtas nuo korpuso, tačiau kaip tai būtų įgyvendinta – nėra atskleidžiama.

Ir nors toks sprendimas atrodo labai įdomiai, tačiau jo praktiškumas kelia klausimų. Žinoma, reikėtų neatmesti galimybės, jog „Xiaomi“ neplanuoja pristatyti tokio išmaniojo telefono, kas dažnai nutinka su tam tikrais užpatentuotais sprendimais. Kaip bebūtų, toks sprendimas neatrodo labai praktiškas.

Galimas variantas, jog nuimamas ekranas būtų naudojamas kaip valdymo prietaisais kameroms, kurios būtų įmontuotos priekinėje korpuso dalyje. Deja, kaip jau minėjome, „Xiaomi“ pateiktas patentas neatskleidžia daugiau šio įrenginio galimybių, tačiau šioje vietoje gali pasireikšti ir Jūsų kūrybingumas. Pasidalinkite komentaruose mintimis kuo toks sprendimas galėtų būti naudingas ir kokias funkcijas galima būtų atlikti su nuo korpuso nuimtu ekranu.

Šaltinis: LetsGoDigital

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga