„Redmi Note 8T“ apžvalga

Žilvinas Degutis

2020-01-28, 18:25 (atnaujinta 2022-12-06, 16:05)

0 komentarų
„Redmi Note 8T“ apžvalga

2019 m. rugpjūčio mėn. pristačius rytų rinkai skirtą „Redmi Note 8“ po 3 mėnesių kompanija nutarė išleisti ir Europos rinkai skirtą biudžetinės serijos „Redmi Note 8T“ išmanųjį telefoną. Tai labai panašūs telefonai, beveik identiški, tačiau turi šiokių tokių skirtumų. Ką reiškia papildoma raidė „T“ pavadinime, kuo jis skiriasi nuo savo brolio dvynio? Šiuos ir kitus klausimus pabandysiu išsiaiškinti.

Dizainas

„Redmi Note 8T“ dizainas neatsilieka nuo 2019 m. išmaniųjų telefonų madų pasiūlydamas „Gorilla Glass 5“ stiklu dengtą nugarėlę ir tokiu pačiu stiklu apsaugotą didelį 6,3 colio ekraną. Nors korpusas pagamintas iš plastiko ir savo blizgesiu imituoja metalą, tai tvirtai surinktas išmanusis telefonas. Biudžetinės klasės aparate neatsisakyta tam tikrų funkcijų, kurias daugelis vartotojų laiko esminėmis: 3.5mm audio lizdas, USB-C jungtis, infraraudonųjų spindulių, dviejų SIM kortelių palaikymas, ir ne hibridinis „microSD“ kortelės lizdas, o tai reiškia, kad nereikės aukoti vienos SIM kortelės tam, kad pasinaudoti atminties kortele.

Ganėtinai mažas piršto atspaudų skaitytuvas įrengtas galinėje telefono dalyje per vidurį, tačiau jį lengva pasiekti, o naudojant dėklą, nesunku aptikti. Šalimais jo, po kaire vertikaliai išdėstytos keturios galinės telefono kameros. Jų modulis ganėtinai stipriai iškilęs virš korpuso, dėl to padėjus telefoną ant lygaus paviršiaus, jis yra nestabilus ir siūbuoja, o taip pat atsiranda didelė tikimybė subraižyti ar net sudaužyti galinės kameros stikliuką. „Redmi“ dėžutės komplekte įdėjo apsauginį dėkliuką, kuris bent šiek tiek sumažinti šią problemą.

Fiziniai garso reguliavimo ir įjungimo klavišai išdėstyti dešinėje telefono briaunoje. Jie yra ganėtinai arti vienas kito, tačiau garso reguliavimo mygtukai pakelti aukščiau, dėl to atsitiktinių paspaudimų ar supainiojimų nepatyriau. Kombinuotas SIM ir „microSD“ lizdas įtaisytas kairėje aparato briaunoje. Jis pagamintas iš plastmasės, dėl to dažnai ištraukiant reikėtų būti atsargiems, plastmasė greitai dyla ir gali netyčia įtrūkti ar sulūžti. Nieko keisto, tai biudžetinės klasės telefonas ir kompanija taupė pasirinkdama komponentus, tačiau maloniai likau nustebęs, kai aplink šį stalčiuką radau guminį žiedą, tokius deda tam, kad apsaugoti telefoną nuo vandens ir dulkių patekimo į vidų. Taigi, vienur „Redmi“ sutaupė, kitur nepašykštėjo.

Centre virš ekrano matomos pailgos pokalbių garsiakalbio grotelės, o po jomis lašo formos įpjovos priekinė kamera. Ekrano apačioje biudžetiniams telefonams būdingą, ganėtinai didelį ekrano smakrą bando papuošti nedidelis, po stiklu spindintis sidabrinis kompanijos „Redmi logotipas.

Viršutinėje telefono briaunoje yra vienas iš mikrofonų ir infraraudonųjų spindulių daviklis. Apatinėje briaunoje gražiai simetriškai išdėstyti – 3.5mm audio jungtis, pokalbių mikrofonas, USB-C įkrovimo jungtis ir išorinio garsiakalbio grotelės. „Redmi Note 8T“ tikrai nėra kompaktiškas išmanusis telefonas, jo matmenys 75,3 x 158,3 x 8,35 mm, o svoris 199.8 gramų, tačiau man, ilgų pirštų savininkui, nekilo problemų valdyti jį viena ranka.

Štai čia priėjome prie pirmųjų „Redmi Note 8T“ ir „Redmi Note 8“ skirtumų. Nors jie atrodo, kaip broliai dvyniai, tačiau „Redmi Note 8T“ yra visais dydžio parametrais šiek tiek didesnis ir sunkesnis. Taip pat skiriasi siūloma telefono spalvinė gama, mūsų lentynose galima rinktis iš juodos (Moonshadow Grey), mėlynos persiliejančios į violetinę (StarscapeBlue) ir baltos persiliejančios į mėlyną (MoonlightWhite). Juodos spalvos telefonas tiks klasiką mėgstantiems, mėlyni ir balti spalvų variantai atrodo tikrai įspūdingai, o pridėtas skaidrus apsauginis dėklas neslepia biudžetiniams telefonams nebūdingo išskirtinumo, bei puikiai apsaugo tiek galinę kamerą, tiek ir patį ekraną, nes standžiai apgaubia telefoną ir palieka nedidelį rėmelį virš telefono korpuso.

Atidžiau patyrinėjus „Redmi Note 8T“ be plastiko korpuso, plastmasinio stalčiuko, plataus ekrano apatinio smakro ir daugiau biudžetinį įrenginį primenančių kompromisų. Minėtas stalčiukas užsifiksuoja korpuse kiek per giliai ir braukiant pirštu juntamas netolygumas, o aplink ekraną įrengtas apsauginis plastmasinis rėmelis šiek tiek aštrokai išlenda virš ekrano, tačiau tai mažos smulkmenos, kurias galima atleisti biudžetiniam įrenginiui, bet turėjo būti paminėtos tam, kad nesitikėtume flagmanų ar bent jau vidutinio segmento telefonų kokybės.

Ekranas

„Redmi Note 8T“ integruotas 6,3 colio IPS LCD tipo ekranas, kurio kraštinių santykis yra 19,5: 9, o skiriamoji geba 2340 x 1080 taškų (FHD+). Kaip jau minėjau, ekrano viršuje yra lašo formos išpjova, ekrano rėmeliai siauri ir negadina estetinio vaizdo. Tiesioginėje saulės šviesoje ekranas puikiai perteikia turinį ir yra lengvai įžiūrimas. Visas ekranas padengtas „Corning Gorilla Glass 5“ apsauginiu stiklu ir jokia papildoma apsauginė plėvelė nėra užklijuota, ką galima buvo aptikti kituose „Redmi“ ar jų konkurentų biudžetiniuose telefonuose.

Spalvų gama ganėtinai plati, o atspalviai sodrūs ir aiškūs, deja, tai nėra OLED tipo matrica ir juoda spalva nėra tokia gili, turi pilką atspalvį. „Redmi Note 8T“ siūlo tris skirtingus ekrano nustatymus. Kai įjungtas automatinis režimas, atrodo, kad ekrano kontrastingumas yra suderinamas su aplinkinės erdvės sRGB spalvų gama. Tik šiame režime galima pasirinkti spalvų sodrumą (numatytasis, šiltas, šaltas) bei dar tiksliau pasikoreguoti baltos spalvos atspalvį. Pasirinkus padidėjusio kontrasto režimą spalvos tampa pernelyg ryškios ir sodrios, visai kaip AMOLED tipo ekranuose. Standartinis kontrastingumo nustatymas turi tiksliausią „sRGB“ spalvų perteikimą, tačiau kiekvieno akis skirtinga ir jame negalima dar tiksliau koreguoti atspalvio.

Ekrano nustatymuose taip pat galima pasirikti tamsią temą „Dark mode“, saugantį akis skaitymo režimą, dviem būdais paslėpti viršutinę ekrano išpjovą ir perjungti pilno ekrano naudojimą atsisakant apačioje esančių navigavimo mygtukų valdant telefoną gestų pagalba.

Veikimas

„Redmi Note 8T“, nepaisant savo kainos ir pažvelgus į specifikacijas, gali priminti vidutinės klasės išmanųjį telefoną. Kaip ir „Redmi Note 8“, šis telefonas varomas ganėtinai naujo „Snapdragon 665“ procesoriaus ir tai yra vienas nedidelis žingsnis tobulumo link palyginus su pirmtaku „Redmi Note 7“, kuris turėjo „Snapdragon 660“ procesorių. „Snapdragon 665“ lustas grindžiamas 11 nm gamybos procesu, o „Snapdragon 660“ buvo taikoma 14 nm technologija. „Redmi Note 8T“ naudojamas procesorius beveik toks pats, kaip ir aštuonių branduolių „SD660“ – 4x2,0 GHz ir 4x1,8 GHz, o skiriasi jo didelio našumo „Kryo“ branduoliai, kurių maksimalus darbinis dažnis yra 200MHz žemesnis, nei pas pirmtaką „Redmi Note 7“. Ne vieną kartą teko aptikti nedidelius strigtelėjimus, tiksliau sulėtėjimus, tačiau panašaus kainos segmento konkurentai gerokai prasčiau ir palyginus su jais, „Redmi Note 8T“ puikiai susitvarko su užduotimis.

Už grafinį atvaizdavimą atsakingas „Adreno 610“ lustas, deja, nėra galingesnis už „Redmi Note 7“ naudojamą „Adreno 512“, tačiau turėtų užtikrinti panašų našumą su 20% mažesnėmis energijos sąnaudomis. Išbandžius populiariausius šiuo metu žaidimus likau ir nustebęs, ir nusivylęs. „Asphalt 9“, „Call of Duty“, „Mobile Legends“ veikė be strikinėjimų, tačiau su „PUBG Mobile“ telefonas, net ir žemiausiais nustatymais sunkiai susitvarkė, buvo neįmanoma žaisti. Būtų naivu tikėtis, kad išmanusis telefonas bus toks pat greitas, kaip aukščiausio lygio prietaisai, akimirksniu susitvarkys su daugiafunkcinėmis užduotim bei daugiau grafikos resursų reikalaujančiais žaidimais. Nepaisant visko, jo siūlomas našumas, palyginus su kitais šio kainos segmento telefonais, atitinka keliamus reikalavimus, tad su kasdienėmis užduotimis „Redmi Note 8T“ susitvarkys be jokių problemų.

Mano testuojamas modelis turi 4GB operatyvios ir 64GB pastovios atminties, tai yra didžiausia atminties konfigūracija ir čia susiduriame su antru brolio dvynio skirtumu, kuris dar siūlo variantą su 6GB RAM ir 128GB vidines atmintimi. Deja, mūsų rinkai skirti variantai apsiriboja 32GB ir 64GB vidine atmintimi bei 3GB ir 4GB operatyvia atmintimi, tačiau iš padėties padeda išsisukti galimybė išplėsti vidinę atmintį iki 256 GB naudojant „microSD“ kortelę. Taip pat „Redmi Note 8T“ palaiko dvigubą „Wi-Fi“ (2.4GHz ir 5GHz): 802.11a/b/g/n/a ir GPS modulius, visus mūsų šalyje veikiančius 4G dažnius, o „Bluetooth“ modulio versija tik 4.2, tad žaisti naudojant bevieles ausines bus ne pats geriausias sumanymas. Pirštų antspaudų skaitytuvas nors ir mažas, bet ganėtinai tikslus, suveikia 9 kartus iš 10, tačiau galima telefoną atrakinti ir veido atpažinimo funkcija, kuri taip pat stebėtinai gerai veikia dienos šviesoje, visgi tamsesnėje aplinkoje teks naudoti kitą atrakinimo būdą. Vibravimo matoriukas būdingas „Redmi“ biudžetiniams įrenginiams, t.y. silpnas, bet tiksliai suveikiantis.

Dar vienas ir esminis „Redmi Note 8T“ skirtumas nuo „Redmi Note 8“ – tai NFC modulis. Pasirodžius rinkoje „Note 8“ daug kas skeptiškai sureagavo ir tvirtai nusprendė neatsinaujinti iš neseniai įsigyto „Redmi Note 7“, tačiau „Note 8T“ atvėrė naujas galimybes. Dėka jame įdiegto NFC modulio telefonu galima naudotis, kaip pinigine, priskiriant sąsają prie „Google Pay“ ar kitų apmokėjimo paslaugų.

Testavimo metu „Redmi Note 8T“ veikė „MIUI 11“ programinė įranga, kurios pagrindas vis dar buvo „Android 9“, tačiau naujoji „MIUI 11“ siūlo daugybę papildomų „Xiaomi“ funkcijų. Galima pasirinkti tamsią sistemos temą, kai dauguma aplikacijų fonai pakeičiami juoda arba tamsaus atspalvio spalva, tai nesutaupys baterijos sąnaudų, nes IPS matricų veikimo principas skiriasi nuo AMOLED, tačiau bent jau nevargins akių, o kai kam atrodys patraukliau. Deja „Xiaomi“ vis dar nepadaro atskiro programų sąrašo (angl. „App draw“) ir visas instaliuotas programas tenka laikyti pagrindiniuose languose arba sukelti jas į atskirus aplankus, bet tiek, ką tai labai erzina, visada galima atsisiųsti ir įdiegti atskirą programų tvarkyklę, pvz. „Nova launcher“ arba sulaukti oficialaus „Xiaomi“ atnaujinimo su pridėta tokia funkcija.

Telefone jau rasime instaliuotą FM radiją veikiančią be papildomų ausinių, kaip antenos, kompasą, multifunkcinį skaičiuotuvą galintį atlikti ne tik matematines lygtis, bet ir apskaičiuoti amžių pagal datą, išversti svorio, ilgio, ploto matmenis ir pan., diktofoną, ekrano įrašymo įrankį, dokumentų skanavimo programą, telefono procesų optimizavimo pagalbininką, daugiafunkcinę užrašų knygutę (galima fiksuoti pastabas balsu, raštu arba paveikslėliais), orų programėlę, kalendorių, telefono temų, užsklandų, darbalaukio fonų pasirinkimo programėlę, bei kartu ir komercinių programų, kurių tikrai ne visos gali būti įdomios ar naudingos (visa laimė, jas galima ištrinti).

Apie „MIUI 11“ privalumus ir trūkumus galima būtų parašyti atskirą apžvalgą, tad labai nesiplėsiu. Prie minusų paminėsiu tai, jog pasirinkus tamsią sistemos temą ne visur ji atvaizduojama, nes gamintojas pasirinko naudoti ir trečiųjų šalių programėles pagal nutylėjimą, kurių kai kurios nepalaiko tamsios temos, automatinis ekrano pasukimas per ne lyg jautrus, pranešimų juostoje kartais rodomos dvi žadintuvų ikonėlės, nors būna nustatytas tik vienas žadintuvas ir daug kitų smulkių netikslumų. Tai nėra tobula programinė sąsaja, „Xiaomi“ skiria daug resursų taisant klaidas ir tobulinant ją, tačiau statistiniam vartotojui neturėtų kilti sunkumų naudojantis šia programine įranga, nes veikia sparčiai, animacijos greitos, siūloma nustatymų įvairovė. Džiugina ir tai, kad biudžetiniame telefone galima naudotis tomis funkcijomis, kurios prieš kelis metus buvo tik flagmanuose – perskirti ekraną į du programėlių langus, dėl „Game Turbo“ funkcijos optimizuoti resursus žaidimams, papildomai apsaugoti svarbią informaciją turinčius dokumentus, priskirti telefono naudojimą mažamečiam vaikui, dėka esančio IR siųstuvo per „Mi Remote“ susikonfigūruoti telefoną, kaip periferinių įrenginių nuotolinio valdymo pultelį ir kt.

Garsas

„Redmi Note 8T“ skleidžiamas garsas yra mono, tačiau išorinis garsiakalbis labai garsus, nors ir nėra aukščiausios kokybės, nes pasigendama žemų dažnių, o vidutinio spektro garsams pritrūksta raiškos, bet tai minėto mono garso problema. Padėtis nepagerėja įsijungus ir ausines, nors jose nereikėtų tikėtis melomanų ausis tenkinančio garso, visgi daugumos poreikiai bus patenkinti. Telefoniniai skambučiai aiškūs, tiek pašnekovai, tiek aš kuo puikiausiai viską girdėjau. Tiesa, pokalbių garsiakalbis labai garsus ir tekdavo sumažinti maksimalų garsą, kad aplinkiniai negirdėtų privačių pokalbių, bet dėl to triukšmingoje vietoje prasčiau girdėdavau savo pašnekovą.

Kamera

2019 metų gale gamintojai iškėlė aukštą kartelę biudžetinio segmento kameroms. Pirmtakas „Redmi Note 7“ gale turėjo tik 2 kameras, o „Redmi Note 8T“, reaguodamas į konkurentus (tiksliau konkurentą „Realme“) tiesiog privalėjo pasiūlyti 4 galines kameras.

„Redmi Note 8T“ priekyje siūlo tokią pačią, kaip ir „Redmi Note 7“ kamerą – 13MP, f/2.0, tačiau gale sumontuotas keturgubas kameros modulis praplečia biudžetinio telefono galimybes:

  • 48MP pagrindinė kamera naudoja „Samsung“ gamybos 1/2.25“ dydžio „ISOCELL Bright GM2“ sensorių su 0.8µm dydžio pikseliais (dėl pikselių apjungimo technologijos, pagal nutylėjimą, nuotraukos fiksuojamos 12MP kokybe) ir 6 stiklų f/1.75 dydžio lęšiu
  • 8MP itin plataus 120° kampo kamera ir f/2.2 lęšis
  • 2MP auto fokusavimą turinti makro kamera su f/2.4 lęšiu, tačiau su 1.75μm dydžio pikseliais sensoriuje, kas leidžia daryti nuotraukas 4cm atstumu
  • 2MP gylio kamera taip pat su 1.75μm dydžio pikseliais ir f/2.4 lęšiu

48MP pagrindinės kameros nuotraukos, pagal nutylėjimą, yra mažinami nuo 48MP iki 12MP dėl gretima esančių 4 pikselių vaizdo suliejimo į vieną, tačiau, jei norite, galite užfiksuoti nuotrauką pasirinkus 48MP režimą ir gauti 8000 x 6000 skiriamosios gebos nuotrauką. Šio nustatymo nuotraukos fiksuoja daugiau detalių, kurias galima priartinti gerokai arčiau, nei įprasta. Daugumoje atvejų naudodami įprastą 12MP režimą, gausite akiai mielesnį vaizdą dėl paryškinto detalumo, kurio pilnai užteks pasidalinimui socialiniuose tinkluose, tačiau norintys vėliau papildomai apdoroti nuotrauką, drąsiai gali rinktis 48MP režimą. Apačioje pateikiu palyginimą priartinto vaizdo iš 48MP nuotraukos ir 12MP nuotraukos.

[images-comparison before_label="48MP" after_label="12MP" image_1="https://telefonai.eu/wp-content/uploads/2020/01/48mp-sample-redminote8t.jpg" image_2="https://telefonai.eu/wp-content/uploads/2020/01/12mp-sample-redminote8t.jpg"]

Įprasto režimo metu galima į pagalbą pasitelkti dirbtinio intelekto (AI) nustatymus, kuris atpažįsta 27 aplinkos variantus, HDR taikymą, o taip pat pasirinkti taikyti įvairius filtrus ir veido koregavimą. Pastebėjau, kad įjungus AI ir HDR tamsiu paros metu nuotraukose būna daugiau pašalinio triukšmo, tačiau geriau susitvarkoma su detalėmis šešėliuose, o dienos metu mėgsta šiek tiek paryškinti spalvas.

Net jei „Redmi Note 8T“ ir neturi artinimo kameros, fotografuojant galima pasirinkti 2x priartinimo režimą. Dėka didelio sensoriaus vaizdas artinamas skaitmeniniu būdu, tačiau rezultatas vis tiek atrodo daug geriau nei analogiškas 12MP konkurentų priartinimas. Panoraminės nuotraukos taip pat išsiskiria savo detalumu ir nepriekaištingu vaizdo apjungimu.

8MP ypač plataus kampo nuotraukos yra pakankamai detalios, kaip biudžetinės klasės atstovui. Kontrastingumas geras, tačiau dinaminis spalvų diapazonas ribotas, nuotraukose fiksuojama daugiau pašalinio triukšmo, o tamsiu paros metu iš viso kartais neįmanoma nieko suprasti. Taip pat pastebėjau labai didelį objektų iškraipymą, atsidūrusių arti nuotraukos krašto, tad naudojant 120° kamerą reikėtų atidžiai pasirinkti kompoziciją arba nustatymuose pasirinkti punktą „koreguoti iškraipymus naudojant itin plataus kampo kamerą“, o taip pat nepamiršti ir apie paros laiką.

2MP makro kamera fotografuoja ganėtinai vidutiniškai, detalės nėra tokios ryškios, kaip pagrindinės kameros nuotraukose, kraštuose vaizdas suliejamas, o pasirinkus HDR ir AI nustatymus vėl fiksuojama daug daugiau triukšmo. Kol kas, kol „Xiaomi“ neišleis kameros pagerinimo atnaujinimo, tikiuosi, kad toks bus, makro kameros vaizdus patarčiau keisti pagrindinės kameros fiksuojamais vaizdais.

Makro režimas

Makro nuotrauka

„Redmi Note 8T“ maloniai nustebino pagrindinės kameros rezultatais gaunamais tamsiu paros metu – triukšmo mažinimas nėra toks agresyvus, nors ir paliekama jo nemažai, spalvų dinaminis diapazonas platus, o detalės aiškiai matomos. Visa tai vertinama pagal artimiausius konkurentus biudžetiniame telefonų segmente ir flagmanų lygio nakties nuotraukų nereikėtų tikėtis. Nors „Redmi Note 8T“ turi „Nakties“ režimą, tačiau jo veikimo principas yra lygiai toks pats, kaip ir ankstesniuose „Xiaomi“ išmaniuosiuose telefonuose. Jis veikia labiau kaip HDR, o ne pilnavertis naktinis režimas sutinkamas „Huawei“, „Apple“, „Google“ ar „Samsung“ geriausiuose telefonuose.

Fiksuojant portretus, kokybė priklauso nuo šviesos kiekio ir šaltinio, nes jei apšvietimas nėra geras, papildomas 2MP gylio nustatymo sensorius dažnai suklys ir „Redmi Note 8T“ prastai atskirs galinį foną nuo objekto. Tinkamomis sąlygos man pavyko pasiekti visai neblogų rezultatų – geras detalumas, pakankamai gerai atskirtas objektas ir įtikinamas dirbtinis suliejimas. Lygiai taip pat nustebau panaudojęs šį režimą ir selfie kameroje, jokių netinkamai „nukirptų“ ausų, plaukų ar paliktų didelių nesulietų plėmų. Asmenukių kamera puikiai susitvarko su užduotimis, užfiksuoja daug veido detalių, spalvos ir kontrastas yra puikūs, o dinaminis diapazonas geras net ir be HDR režimo. Taip pat galima pasirinkti 3 veido pagražinimo nustatymus - odos išlyginimą, akių padidinimą ir veido paliekninimą.

„Redmi Note 8T“ vaizdo įrašus filmuoja 4K 30fps, 1080p 60fps/30fps ir 720p 30fps kokybe. Šias raiškas galima pasirikti ne visoms kameroms – itin plataus kampo kamera fiksuoja tik FHD 30 kadrų per sekundę kokybe, o makro kameros filmavimas ribojamas iki 720p 30 kadrų per sekundę ir nesvarbu, kokią skiriamąją gebą pasirinkote kameros nustatymuose. Ypač lėtojo formato vaizdo įrašai fiksuojami FHD kokybe pasirinkus 120 kadrų per sekundę, o pasirinkus dar lėtesnė 240 kadrų per sekundę režimą vaizdas fiksuojamas tik HD kokybe.

https://youtu.be/7SkBzIyLkVM

Filmuojant 4K kokybe spalvų gama ir kontrastas geri, tačiau klystama su ekspozicija, o elektroninis vaizdo stabilizavimas (EIS) galimas tik pasirinkus FHD 30fps režimą. Taip pat pastebėjau kiek sunkiau veikiantį automatinį vaizdo fokusavimą tamsiu paros metu, dažnai pameta fokusuojamą vaizdą dėl atsirandančios tamsos, o padėjus fokusuoti rankiniu būdų, dažnai iš viso daugiau nenorėdavo fokusuoti.

https://youtu.be/eChD-gxtw3w

Norėčiau bendrai pagirti telefono kameros programėlę, ji paprasta ir lengvai naudojama bei suteikia plačias galimybes, ko kituose biudžetiniuose garsiųjų vardų telefonuose neaptiksi – tai PRO režimas, leidžiantis dar detaliau nustatyti fotografavimo parametrus naudojant 48MP sensoriaus parinktį, „Panoramos“ režimas, pagreitinto vaizdo įrašymo režimas „Time-lapse“ ir minėtieji „Portreto“, „Nakties“, „48M“, „Lėto vaizdo“ režimai.

Kaip „Redmi Note 7“, taip ir „Redmi Note 8T“ galima atsisiųsti ir įsirašyti „Google“ kameros aplikaciją („Gcam“), kuri daugumoje situacijų galės pasiūlyti geresnės kokybės ir kiek didesnio detalumo nuotraukas, tačiau ja galima bus fotografuoti tik naudojant pagrindinę ir selfie kameras, itin plataus kampo ir makro kameros, kol kas, neveikia su naujai įrašyta kameros programėle.

Baterija

„Redmi Note 8T“ ir vėl apginkluotas tokia pačia galinga 4000 mAh baterija. Intensyviai naudodamas, įkrovimu pasirūpindavau kas 2 dienas, o saikingai ir tvarkingai naudodamas (atjungiant mobilų internetą, nežaidžiant žaidimų) apie bateriją prisimindavau tik po keturių 4 dienų, kai ekrano darbo laikas (SOT) rodydavo 6val.

Nekankinant telefono tam, kad įvertinti visus parametrus apžvalgai, o naudojant statistinio vartotojo ritmu, manau, „Redmi Note 8T“ galėtų ištverti 3-5 dienas, o įsijungus energijos taupymo režimą gal ir ilgiau. Dėžutėn „Xiaomi“ vėl įdėjo 18W greito įkrovimo blokelį, kuris išsikrovusį telefoną per pirmas 15min pakrauna iki 22%, per 60min – 81%, o visus 100% užpildo per 100min.

Verdiktas

„Redmi Note 8T“ yra vienas geriausių biudžetinių prietaisų mūsų rinkoje. Kitur Europoje arba Kinijos platybėse galima rasti dar geresnį variantą šiame kainų segmente – „Realme 5 Pro“, tačiau Lietuvoje konkurento oficialiai įsigyti neįmanoma, tad tenka atiduoti nugalėtojo laurus „Redmi Note 8T“. Universali, bet ne tobula keturguba kamera išskiria šį telefoną iš visų kitų konkurentų, bet didžiausias aparato privalumas išlieka NFC modulis. Tiems, kurių biudžetas ribotas iki 160-180 eur ir nori naudotis „Google Pay“ galimybėmis, „Redmi Note 8T“ bus puikus pasirinkimas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Paskelbtos pasaulinės „Škoda Vision Gran Turismo“ premjeros detalės: sužinokite, kada tai įvyks ir kaip bus galima stebėti pristatymą

Pranešimas spaudai

2024-04-20, 12:59

0 komentarų

Bendrovė „Škoda“ balandžio 24 dieną, 19 val. Lietuvos laiku, oficialiai pristatys koncepcinį „Vision Gran Turismo“ automobilį. Pasaulinė premjera bus tiesiogiai transliuojama iš Prahos (Čekija) „PLAYzone“ arenos.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Paskelbtos pasaulinės „Škoda Vision Gran Turismo“ premjeros detalės: sužinokite, kada tai įvyks ir kaip bus galima stebėti pristatymą

Bendrovė „Škoda“ balandžio 24 dieną, 19 val. Lietuvos laiku, oficialiai pristatys koncepcinį „Vision Gran Turismo“ automobilį. Pasaulinė premjera bus tiesiogiai transliuojama iš Prahos (Čekija) „PLAYzone“ arenos.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

Ją bus galima gyvai stebėti oficialiuose „Škoda Motorsport“ ir „Škoda Auto Česka republika“ kanaluose „YouTube“ platformoje. Renginys taip pat bus transliuojamas „PLAYzone“ arenos „Twitch“ kanale.

Renginiui artėjant, Čekijos automobilių gamintojas išplatino dizaino eskizą, kuriame demonstruojami koncepcinio „Škoda Vision Gran Turismo“ galiniai žibintai.

Bendrovė „Škoda Auto“ stiprina ir savo pozicijas skaitmeninių lenktynių pasaulyje. Naująjį įspūdingą koncepcinį elektromobilį „Vision Gran Turismo“ įmonė jau pristatė „Gran Turismo 7 PlayStation“ vaizdo žaidime.

Visais ratais varomas vienvietis automobilis sujungia elementus iš ikoniškojo 1957 m. „Škoda 1100 OHC Spider“ modelio su šiuolaikiškomis bendrovės taikomo „Modern Solid“ koncepcijos dizaino savybėmis. Pirmasis dizaino eskizas atskleidžia įspūdingus galinius žibintus, įkvėptus išskirtinio plono šviesos kontūro.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas