„Vivo“ ruošia telefoną su „Samsung“ kurtu procesoriumi, gruodį turėtų įvykti ir jo pristatymas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-08
0 Pasidalinimai
6 Peržiūros

5G ryšio technologija vis dar yra spartaus vystymo stadijoje – dar neturime daug išmaniųjų telefonų galinčių jungtis prie šio tinklo. Daugiausiai tokių telefonų pardavinėjama Kinijoje, o jau kurį laiką sklando gandai, jog į kompaniją turėtų stoti ir naujas modelis – „VIVO X30“.

Spaudos konferencijos metu kompanijos atstovai atskleidė, jog oficialus „VIVO X30“ pristatymas Kinijoje įvyks jau kitą mėnesį, nors tikslios datos nedetalizavo. Jau dabar žinome, jog telefone bus montuojamas „Exynos“, o ne „Samsung“ procesorius, kaip būdavo iki šiol. Kalbant konkrečiau, „VIVO X30“ ir „VIVO X30 Pro“ turės „Exynos 980“ 8nm procesorių. Procesorius susideda iš 8 branduolių – du „ARM Cortex-A77“ ir šešis „Cortex-A55” procesorius. Kaip jau žinote, toks procesorius suteikia galimybę naudotis 5G tinklo teikiamais malonumais. Duomenų perdavimo greitis turėtų siekti net 3,55 Gbps.

Nors kitos techninės specifikacijos dar nėra oficialiai paskelbtos, sklando gandai, jog įrenginyje bus montuojama 64MP, keturių objektyvų galinė vaizdo kamera su LED blykste. Tuo tarpu priekyje turėtume rasti vieną 32MP objektyvą. Pirštų antspaudų skaitytuvas turėtų būti įmontuotas po ekranu. 4500mAh bateriją bus galima krauti 22,5W greituoju krovimu. Taip pat tikimasi, jog telefonas turės 6,5 colių AMOLED ekraną palaikantį 90Hz atnaujinimo dažnį, apsaugotą su „Corning Gorilla Glass 5“.

Šiai dienai turimo žinios apie „VIVO X30 Pro“ taip pat yra tik spėjimai. Beveik neabejojama, jog ir Pro versija turės tą patį procesorių. Didžiausias skirtumas – didesnis, 6,89 colių ekranas. Kameros taip pat turėtų išlikti tokios pačios, kaip ir baterijos dydis. Tiesa, šis modelis turėtų palaikyti net 40W greitąjį krovimą. Spekuliuojama, jog „VIVO X30“ kaina bus apie 458 JAV doleriai, o „VIVO X30 Pro“ – 570 JAV dolerių.


Parašyti komentarą