Vokiečiams pasisekė: naujųjų „Huawei” laikrodžių ir ausinių pirkėjai gauna vertingą dovaną

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-13
Vokiečiams pasisekė: naujųjų „Huawei” laikrodžių ir ausinių pirkėjai gauna vertingą dovaną
0 Pasidalinimai
1056 Peržiūros

„Huawei” prieš keletą dienų su trenksmu pristatė net 6 naujus produktus, iš kurių daugiausia dėmesio sulaukė „Huawei Watch Fit” ir „Huawei Watch GT2 Pro” išmanieji laikrodžiai ir „FreeBuds Pro” visiškai belaidės ausinės (plačiau apie juos skaitykite čia). Įrenginius įvariose Europos šalyse, įskaitant ir Lietuvą, jau galima užsisakyti, tačiau tam tikrose valstybėse jų pirkėjams pasisekė šiek tiek labiau nei kitose.

Šiuo metu Vokietijoje už 129 eurus iš anksto užsisakius „Huawei Watch Fit”, galima gauti net 69,99 eurų vertės dovaną - „Huawei BodyFat Scale” svarstykles. Jos gali parodyti jūsų bendrą kūno ir visceralinių riebalų procentą, kaulų masę, baltymų trūkumą arba perteklių, apskaičiuoti kūno masės indeksą ir bazinį medžiagų apykaitos greitį.

Šiuo prietaisas puikiai dera su „Watch Fit” reklamuojamomis fizinės veiklos sekimo galimybėmis, kadangi padeda stebėti kūno pokyčius. Be to, „Huawei” žada, jog jeigu apsipirkdami sugalvosite į savo virtualų pirkinių krepšelį taip pat įsimesti mūsų apžvelgtas 99 eurų vertės „FreeBuds 3i” ausines (jų apžvalgą skaitykite čia), jos kainuos vos 49,90 euro.

Tas pačias svarstykles vokiečiai nemokamai gaus ir užsisakę 299 eurus kainuojantį „Huawei Watch GT2 Pro” ar 179 eurais įkainotas „FreeBuds Pro” ausines.

Tiesa, kitaip nei „Watch Fit”, kurie pirkėjams Vokietijoje bus išsiųsti iškart po užsakymo, dabar užsakyti „Huawei Watch GT2 Pro” ir „FreeBuds Pro” savininkus pasieks tik spalio 3 dieną. Tai svarbu, kadangi nemokamų svarstyklių pasiūlymas galioja tik iki spalio 2 dienos.

Pabrėžiame, jog šis pasiūlymas galioja tik Vokietijos rinkoje. Sąlygos Lietuvoje ir kitose rinkose gali skirtis.


Parašyti komentarą