Vokietijoje jau pardavinėjamas kokybiškiausias „Apple Watch” klonas: gražus dizainas, NFC mokėjimai ir nemaža kaina

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-21
Vokietijoje jau pardavinėjamas kokybiškiausias „Apple Watch” klonas: gražus dizainas, NFC mokėjimai ir nemaža kaina
0 Pasidalinimai
751 Peržiūros

Banggood

Norėjimas turėti žinomo gamintojo produktą, tačiau nenoras mokėti didelės sumos vien už prabangų prekinį ženklą yra amžina problema. Prieš keletą metų būtų nelikę nieko kito, kaip tik nuryti karčią kainos piliulę ir įsigyti išsvajotą prietaisą, tačiau viską pakeitė įvairios Kinijos kompanijos, gaminačios panašius elektronikos įrenginius su beveik analogiškomis specifikacijos, bet parduodančios juos už mažesnę kainą.

Viena tokių bendrovių yra „Oppo”, ilgus metus gaminusi pigesnius puikių parametrų išmaniuosius telefonus, o šių metų Kinijoje kovą pristačiusi „Oppo Watch” išmanųjį laikrodį, kuris atrodo kaip iš akies luptas „Apple Watch”. Visgi įdomu tai, jog jau kurį laiką Kinijoje pardavinėjamas „Oppo Watch” Europą pasiekė greičiau nei Indiją ir jau yra pardavinėjamas Vokietijoje.

Remiantis TizenHelp.com, Europos regione laikrodis iš dėžutės atkeliauja su „Google” aplikacijomis - mobiliųjų mokėjimų „Google Pay”, balso asistentu „Google Assistant” ir kitomis. Tai reiškia, kad mūsų žemynui skirtame įrenginyje veikia kita programinė įranga, nei jo kiniškame variante - galbūt netgi „Wear OS”.

„Oppo Watch” gali pasigirti 1,9 colio įstrižainės AMOLED ekranu, o laikrodį, kaip ir „Apple Watch” galima rinktis dviejų dydžių - 41mm ir 46mm. Kitaip nei konkurentas iš „Apple” stovyklos, „Oppo” neturi besisukančios karūnėlės - vietoje jos, matome du fizinius mygtukus. Aliuminio korpuse slepiasi „Snapdragon 2500 Wear” ir 8GB vidinės atminties. Svarbiausia, jog laikrodis palaiko eSIM kortelę, kuri leis šiame prietaise turėti internetą ir netgi atsiliepti į skambučius, kai savo telefoną paliekate namie.

Įmontuotos 300mAh baterijos, gamintojo teigimu, pakaks 24h įprastai naudojant, o įjungus specialų energijos taupymo režimą, gyvavimo trukmė išaugs iki 21 dienos.

Visgi „Oppo” nukopijavo ne tik „Apple Watch” išvaizdą, bet ir vieną pagrindinių pastarųjų metų naujovių - elektrokardiogramos rašymo funkciją.

Vokietijoje „Oppo Watch” kaina siekia 249 eurus. Kol kas nepranešama kada, bet įrenginys turėtų pasiekti ir kitas Europos valstybes. 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga