„Xiaomi” dukterinė kompanija „Redmi” turėtų netrukus pristatyti išmanųjį laikrodį

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-11-08
0 Pasidalinimai
5 Peržiūros

„Xiaomi” prieš kelias dienas pasauliui atskleidė visas detales apie ganduose ilgą laiką minimą „Mi Watch” išmanųjį laikrodį, veikiantį „Google” valdomos „Wear OS” operacinės sistemos pagrindu. Tačiau panašu, jog Kinijos milžinė nesiruošia spausti stabdžių pedalo ir planuoja rinkai pristatyti dar vieną, tik šįkart į žemesnį kainos segmentą orientuotą, orientuotą išmanųjį laikrodį, ant kurio turėtų puikuotis „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi” logotipas.

Tokius spėjimus pakurstė „Xiaomi” viceprezidentas, „Redmi” generalinis direktorius Lu Weibing, Kinijoje populiariame socialiniame tinkle „Weibo” paklausęs, ką jo sekėjai mano „Redmi Watch” ir ar toks produktas juos domintų. Žinoma, tai jokiu būdu nėra oficialus patvirtinimas, kad šis laikrodis egzistuoja ir netrukus pasirodys.

Kita vertus, toks gamintojo žingsnis būtų labai tikėtinas - po kiekvieno svarbesnio „Xiaomi” produkto pristatymo netrukus pasirodydavo nedaug besiskirianti, bet šiek tiek pigesnė „Redmi” analogiško gaminio versija. Tokia strategija jau pasiteisino su išmaniaisiais telefonais, nešiojamais kompiuteriais, išmaniaisiais televizoriais, todėl išmanieji laikrodžiai taip pat turėtų pasekti šiuo pavyzdžiu.

Apart pavadinimo, apie „Redmi Watch” daugiau informacijos nėra žinoma, bet labai tikėtina, jog jis pasižymės panašiu į ką tik pristatyto „Mi Watch” dizainu, tačiau greičiausiai turės šiokių tokių skirtumų, kurie lems mažesnę įrenginio kainą.

Tai galėtų lemti e-SIM technologijos atsisakymą, mažesnę baterijos talpą, bet tikimasi, kad operacinė sistema ir kiti parametrai sutaps su brangesniajame brolyje randamais.

„Xiaomi Mi Watch” laikrodis

„Xiaomi Mi Watch” turi 1,78 colio įstrižainės AMOLED ekraną, 44mm korpusą, o jo viduje veikia naujasis, būtent dėvimiems įrenginiams sukurtas „Qualcomm Snapdragon 3100 4G” lustas. Viduje randama 510mAh baterija turėtų užtikrinti mažiausiai 2 dienas (36h) veikimo vienu įkrovimu. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie šį produktą, kviečiame perskaityti mūsų straipsnį, kurį rasite paspaudę čia.

Taip pat neseniai pasklido gandai, kad „Xiaomi” laboratorijose jau ruošiama „Pro” laikrodžio versija, galinti pasigirti apvalia, o ne stačiakampe ekrano forma. Manoma, kad ji Kinijos rinkoje debiutuos dar iki šių metų pabaigos. Tuo metu įprastą „Mi Watch” kinai galės įsigyti jau lapkričio 11 dieną - per Viengungių dienos šventę.


Parašyti komentarą