„Xiaomi” dukterinės kompanijos laikrodžiai gavo atnaujinimą: aprūpinti paprasta, bet naudinga funkcija

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-28
„Xiaomi” dukterinės kompanijos laikrodžiai gavo atnaujinimą: aprūpinti paprasta, bet naudinga funkcija
0 Pasidalinimai
605 Peržiūros

„Xiaomi” valdomos „Amazfit” kompanijos išmanieji laikrodžiai parduodami kaip karštos bandelės, o prabangieji „Amazfit GTR” ir „Amazfit GTS” yra itin mėgstami mūsų skaitytojų - įvairių akcijų metu jų nupirkta ne viena dešimtis. Laimė, bendrovė savo klientų nepamiršta, vos tik jie sumoka pinigus už jų gaminamą įrenginį, ir ieško būdų dar labiau padidinti laikrodžių funkcionalumą, net ir praėjus gerokai laiko po jų pristatymo.

Šįkart naujausias programinės įrangos atnaujinimas papildė miego sekimo arsenalą. Nuo šiol šie laikrodžiai galės sekti ne tik miegą nakties metu, bet ir trumpus pogulius dienos metu.

Nuo šiol „Amazfit GTR” ir „Amazfit GTS” galės aptikti vos 20 minučių ir ilgesnius užsnūdimus, todėl suteiks naudingos informacijos apie tai, kaip miegate dieną. Be to, trumpų pogulių aptikimas bus naudingas ir tiems, kurie įtaria sergantys narkolepsija, liga, pasireiškiančia trumpais miego priepuoliais dienos metu.

Šią funkciją „Amazfit GTR” laikrodžiui suteikia 1.3.5.77 programinės įrangos versija, o „GTS” - 0.0.9.12. Apart pogulio registravimo atnaujinimas nesuteikia jokių kitų pokyčių, tad jei turite vieną šių įrenginių, savaitgalis yra puiki proga išbandyti naujajai funkcijai :)


Parašyti komentarą