„Xiaomi” dukterinės kompanijos vadovas: „Netrukus įvyks kai kas ypatinga”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-23
„Xiaomi” dukterinės kompanijos vadovas: „Netrukus įvyks kai kas ypatinga”
0 Pasidalinimai
2390 Peržiūros

„Qualcomm” neseniai pristačius atnaujintą „Snapadragon 865+” procesorių lyg iš gausybės rago pasipylė žaidimams skirti, įspūdingų specifikacijų telefonai su šiuo lustu. Vakar buvo pristatytas net 6000mAh bateriją ir 144Hz ekraną turintis „ASUS ROG Phone 3” (plačiau skaitykite čia), internetas netyla nuo gandų apie „Lenovo Legion Duel/Pro”, tad į tai sureaguoti nusprendė ir žaidimų išmaniuosius gaminanti „Xiaomi” dukterinė kompanija „Black Shark”.

Jos generalinis direktorius Luo Yuzhou vakar Kinijoje populiariame socialiniame tinkle „Weibo” pasidalino paslaptingu įrašu: „Pastaruoju metu jaučiu, kad netrukus įvyks kai kas ypatinga”. Žinutė buvo paskelbta iš oficialios „Black Shark” paskyros ir iš pirmo žvilgsnio nieko neatskleidžia. Tačiau užuominą mums pametėjo pats socialinis tinklas - „Weibo” nurodė, kad įrašas paskelbtas iš „Tencent Black Shark 3S” išmaniojo telefono.

Beveik neabejojama, kad šis dar kol kas nepristatytas išmanusis, kaip ir jo konkurentai, turės „Snapdragon 865+” lustą. Tai rodo ir bendrovės praeitis - pernai panašiu metu buvo pademonstruotas „Black Shark 2 Pro” su „Snapdragon 855+”. Tiesa, šiemet viskam kliudo viena detalė - kovą pristatytas „Black Shark 3” jau turi „Pro” versiją.

Gali būti, jog „Xiaomi” dukterinė bendrovė su „Black Shark 3S” ne tik atnaujins „Snapdragon” lustą, bet ir pademonstruos savo partnerystės su „Tencent” - garsiojo „PUBG” žaidimo kūrėjais - vaisius. Tai galės būti specialios optimizacijos, ypatingos dovanos telefono pirkėjams ar dar kažkas kita.

Žodžiu, akivaizdu, jog žaidimų entuziastams šiemet užderėjo daugybė telefonų - tereikia išsirinkti.


Parašyti komentarą