„Xiaomi“ galės pasiūlyti tai ko neturi kiti: kitų metų flagmanas Kinijoje turės išskirtinę savybę

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-18
„Xiaomi“ galės pasiūlyti tai ko neturi kiti: kitų metų flagmanas Kinijoje turės išskirtinę savybę
0 Pasidalinimai
3216 Peržiūros

Šių metų pabaiga yra itin aktyvi tarp išmaniųjų telefonų gamintojų, o tuo pačiu kompanijos jau ruošiasi ir kitiems metams. Daugelis populiariausių įmonių jau pristatė visus šių metų savo flagmanus ir pradėjo pasiruošimą kitiems metams, o tarp tokių kompanijų patenka ir „Xiaomi“.

Internete pasirodė informacija, jog Kinijos kompanija jau ne tik užsitikrino dar nepristatyto „Qualcomm“ galingiausio lusto „Snapdragon 875“ tiekimą naujiesiems „Xiaomi Mi 11“ serijos flagmanams, bet ir taps pirmąja Kinijos įmonė, kuri pristatys įrenginį su pastaruoju lustu. Nors kol kas nėra aišku ar kitų metų pradžioje pasirodanti kinų flagmanų serija bus vadinama „Mi 11“ ar vis dėlto kažkokiu kitu pavadinimu, tačiau jau žinoma, kad galios jai tikrai netruks.

Įdomu tai, jog Kinijoje pirmasis išmanusis telefonas taps būtent iš „Xiaomi“ stovyklos, o visame pasaulyje pirmąjį tokį produktą pademonstruoti turėtų „Samsung“. Pietų Korėjos milžinė vasario mėnesį turėtų pristatyti „Galaxy S21“ serijos telefonus, o kai kurie šios linijos produktai veiks būtent su „Snapdragon 875“ lustais.

„Qualcomm“ savo naująjį flagmanams skirtą procesorių turėtų pristatyti šių metų gruodį. Penkių nanometrų architektūra pasižymintis „Snapdragon 875“ lustas turės 8 branduolius, o kartu su juo atkeliaus ir „Snapdragon X60 5G“ modemas, kuris, žinoma, bus skirtas 5G ryšio technologijai palaikyti. Verta paminėti ir tai, jog ribotas tam tikrų procesorių prieinamumas tampa ganėtinai įprasta praktika.

Vertėtų prisiminti, jog dar gegužės mėnesį „Redmi“ pristatė „Redmi K30 5G Racing“ išmanųjį telefoną, kuris tapo pirmuoju įrenginiu su „Snapdragon 768G“ procesoriumi. Nors dažniausiai išskirtinę prieigą gamintojai gauna maždaug mėnesiui ar šiek tiek daugiau, tačiau iki šiol nėra pristatyta jokio kito išmaniojo, kuris naudotų „Qualcomm Snapdragon 768G“ lustą.


Parašyti komentarą